טיולים לקצ'קר מבית איילה גיאוגרפית

טיולים לקצ'קר מבית איילה גיאוגרפית

טיולים מאורגנים להרי הקצ'קר- מבחר תאריכים בתקופת החגים

עם הדרכה המקצועית של מדריכי איילה גיאוגרפית, הצטרפו אלינו לטיולים בתקופת החגים
מטיילנו הנאמנים אנו שמחים להכריז על חזרתנו להוציא טיולי שטח אל הרי הקצ'קר.   "שוויץ של המזרח התיכון" שבצפון מזרח טורקיה- בטיסות ישירות ל 8 ימים.
עד תחילת המשבר עם טורקיה ב 2008 היו הרי הקצ'קר היעד הכי אהוב על מטיילי איילה גאוגרפית- טיולי ג'יפים, טיולי אוהבי לכת וטרק נפלא עד פסגת הקצ'קר.

אנו מזמינים אתכם ליהנות מחווית טבע מרהיבה זו, שם ועכשיו גם בתקופת החגים

הקצ'קר- הרי הים השחור- הינו חבל ארץ ירוק ביותר עם יערות גשם , שדות התה הירוקים, צמחיית שרכים מטורפת בגובה אדם ופריחות מרהיבות לאורך כל הקייץ- אבל במרחק שעתים טיסות בלבד- ישר אל השטח.
אין חובב טבע שלא חייב להכיר את ההרים הנהדרים הללו – הן בגלל הטבע והן בגלל האוכלוסייה הנפלאה שאנו פוגשים בהרים את הם עולים עם עדריהם לכפרים העונתיים בהרי הקצ'קר למשך הקיץ למרעה העונתי.
לחובבי הג'יפים בנהיגה עצמית- הטורקים סללו בשנים האחרונות מספר דרכי שטח אל מעברים מטורפים מעל העננים (אמיתי!) עד גובה כ 3000 מטר- פשוט נפלא, שווה לחזור גם למי שכבר היה...
לאוהבי הטבע וההליכות הקלות- אנו נוסעים במידיבוס שטח שיורד לדרכי עפר ומאפשר להגיע לאתרי טבע נהדרים שם נלך ביערות, על משטחי הירק והפריחות הנהדרות של שיחי הרונודנדרום הורוד-צהוב-לבן והכרכומים הצהובים

 

טיול ג'יפים בנהיגה עצמית לקצ'קר והרי הים השחור בטורקיה, 8 ימים- מבחר תאריכים בתקופת החגים

טיול מאורגן לקצ'קר
מסע להרי הים השחור בצפון מזרח טורקיה הינו מסע ג'יפים בנהיגה עצמית מהמגוונים והאתגריים ביותר באזור. אנו נכיר את הנופים המדהימים של יערות הגשם העולים מהים השחור אל פסגות הקצקר ונתמודד בנהיגה אתגרית עם הנוף החריף והמיוחד
לפרטים נוספים על הטיול לחצו כאן

טיול ברכס הקצ'קר, עם טיולי רגל קלים, 8 ימים- מקומות אחרונים בתקופת החגים

טיול מאורגן לקצ'קר
לפניכם טיול המשלב טיולי רגל קלים של מספר שעות כל יום באזור מהיפים באירופה – אסיה. אנו מטיילים סביב ועל הרכס הכי מרשים בטורקיה. הנופים נעים מיערות גשם , דרך מורדות אחו מרהיבים ועד פסגות אלפיניות מושלגות ואגמי קרח. אין זה טרק למיטיבי לכת.
לפרטים נוספים על הטיול לחצו כאן
שלח