טיולים לנפאל מבית איילה גיאוגרפית

טיולים לנפאל מבית איילה גיאוגרפית

טיולים מאורגנים לנפאל

מסע לגג העולם עם המדריכים של איילה גיאוגרפית

טיול מקיף לנפאל משולב ברכבי שטח לרכס האנפורנה, 11 יום

טיול לנפאל
המסלול המיוחד - אנו הראשונים שהציעו טיול ג'יפים עם אפשרות לנהיגה עצמית ליעד שבעבר היה נחלתם של טרקרים וחובבי מסעות רגליים. השילוב המיוחד של מנזרים מסתוריים, חוויית הרפטינג בנהר הטריסולי ועוד שלל אטרקציות בלתי נשכחות.
לפרטים נוספים על הטיול לחצו כאן

טרק מקיף לנפאל 15 ימים, כולל טרק לנפאל - פון היל 6 ימים

טרק בנפאל
הדרכת הטיול - כשבוחרים לצאת לטרק למסלול טיול כל כך שונה ומיוחד חשוב לצאת עם המדריכים הטובים ביותר. אצלנו באיילה גיאוגרפית מדריכי הטיולים לנפאל הם מדריכים שזכו כבר ללוות מסעות רבים ברחבי מדינת ההימלאיה המרתקת וחוויית הטיול איתם הופכת כל טיול ובייחוד מ
לפרטים נוספים על הטיול לחצו כאן

טיול מקיף לנפאל, ברכס האנפורנה ובמוסטאנג עלית (אוטובוס ורכבי שטח)

טיול לנפאל
הולכים ומתמעטים היעדים בעולם, בהם תושבי המקום לא פגשו תושבים מערביים רבים. הפתיחה של מסלול רכס האנאפורנה לרכבי שטח הפך את ההגעה לממלכת מוסטאנג המרוחקת למקום נגיש רק בשנים האחרונות, וזו ההזדמנות הטובה ביותר להכיר תרבות חדשה ולא מוכרת.
לפרטים נוספים על הטיול לחצו כאן
טיול מאורגן לנפאל או לחילופין טרק בנאפל ייקח אתכם אל מדינה הממוקמת בין שתי המדינות הגדולות ביותר באסיה למרגלות הרי ההימלאיה. נפאל היא אחת הארצות היפות והמגוונות ביותר בעולם וטרק בנאפל הוא אחד מהטיולים המיוחדים ביותר בה. מדובר בארץ קטנה וידידותית בהרי ההימלאיה, המשתרעת על שטח נופי מגוון, מגובה פני הים ועד לשרשרת הרי ההימלאיה וההר הגבוה ביותר בעולם- האוורסט. נפאל זו המדינה המאכלסת את פסגת העולם הר האוורסט והיא הייתה עד לפני שנים לא רבות סגורה בפני מבקרים. עם זאת, בשנים האחרונות ענף התיירות מהווה את אחד ממקורות ההכנסה הגדולים ביותר במדינה ובייחוד הטרקים בנפאל אשר מדי שנה גדלים להיות יותר ויותר פופולאריים. לרשותכם עומדים אינספור יעדי טרקים בנפאל שעלו לכותרות בשנים האחרונות בשל אירועים פחות משמחים. טיולים רגליים בנפאל מביאים מדי שנה מאות אלפי טרקרים לחרוש את מסלולי הטיול ברגל ובשנים האחרונות גם ברכב בדרכי שטח חדשות שנפרצו ברכס הרי האנפורנה. 
 
שלח