טיולים לפורטוגל ומדירה מבית איילה גיאוגרפית

טיולים לפורטוגל ומדירה מבית איילה גיאוגרפית

טיולים מאורגנים לפורטוגל

חגיגות השנה החדשה באי מדירה

אם יש מקום אליו לבוא ולחגוג את החיים, המקום הזה הוא מדיירה. במיוחד בתקופה בה נגמרת השנה וכל השבוע הראשון של תחילת השנה הבאה.בימים אלה עוטה בירת האי FUNCHAL חג.
לפרטים נוספים על הטיול

טיול מאורגן למדירה "אי האביב הנצחי", 8 ימים

האי מדירה שייך לפורטוגל והוא שוכן באוקינוס האטלנטי מול חופי אפריקה. "האי הקסום" זכה בכינויו המסקרן בזכות הגיוון הנפלא של צבעים ונופים. טבע עשיר ורוגע מפנק המשרים אווירת גן עדן. כפרים פסטורלים נאחזים בבקעות חבויות המוקפות בהרים מבותרים עטויים בירוק עז. מצוקים הנופלים בתלילות למפרצים כחולים, החובקים עיירות ציוריות בהן נפגוש את בני האי הפסטורלי מאיר הפנים.
לפרטים נוספים על הטיול

טיולים מאורגנים למדירה

פורטוגל ומדירה, אי גן העדן, 15 ימים

הפעם מחכה לנו טיול באמת טיול מיוחד במינו.בטיולנו נכיר ונחווה, בנוסף לפניה הידועות והאהובות של פורטוגל, גם את פינות החמד, העיירות האותנטיות השמורות המקסימות, שמחוץ למסלול המטיילים החבוט;
לפרטים נוספים על הטיול

טרק במדירה – 8 ימים בלב גן העדן

מדריכי הטרקים שלנו למדיירה הם אוהבי הליכה אמיתיים כאלה שבנו והדריכו את מסלול הטרק הזה מספר לא מועט של פעמים.
לפרטים נוספים על הטיול

טיול לפורטוגל עם שמורת ג'רש וגני בומברל, 11 ימים

לא רק תרבות והסטוריה. טיולנו מתייחד גם בימים אותם אנו מקדישים לחוות את פינות הטבע היפות של פורטוגל. בעזרת רכבי שטח נוחים נטייל בפארק פנאדה- ג'רש, שבהרי צפון פורטוגל. נטייל עם רכבי שטח בין כרמי עמק הדואורו הנהדרים, אל שמורת ציורי הסלע בפוז' קוואה, נשלב הליכות קלות ביער בוסאקו וברכס הכוכב, ותצפיות נהדרות מגבעות הרכס המזרחי שלאורך גבול ספרד.
לפרטים נוספים על הטיול

טיול מאורגן לפורטוגל עם פסטיבל מגשי מגדלי הפרחים בתומאר, 12 ימים

פסטיבל מגשי מיגדלי הפרחים מתקיים כל ארבע שנים, ואנחנו לא נחמיץ את האירוע הייחודי הזה! תהלוכת הטאבולירוס המתפתלת ברחובות תומאר המעוטרים, מלווה בזיקוקים ובפרחים המושלכים מהחלונות הגבוהים אל הנערות הנושאות על ראשיהן את מגדלי הטאבולירוס.
לפרטים נוספים על הטיול
שלח