טיולים לויאטנם וקמבודיה מבית איילה גיאוגרפית

טיולים לויאטנם וקמבודיה מבית איילה גיאוגרפית

טיול לויאטנם וקמבודיה- דלתת המקונג ופלאי אנגקור

ויאטנם וקמבודיה
טיול מאורגן לוייאטנם וקמבודיה היפות מבין מדינות דרום מזרח אסיה הוא אחד מהטיולים המרתקים ביותר שלנו. לצד האזורים ההרריים יש מישורים ממוזגים, ערים צפופות ורוחשות פעילות.
לפרטים נוספים על הטיול לחצו כאן
שלח

טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה

ויאטנם וקמבודיה הן שתי מדינות קסומות ושופעות בנופים מרהיבים שנסתרו מהמערב במשך שנים רבות של משטרים קולוניאליסטים וקומוניסטים. איילה גיאוגרפית מציעה לכם לגלות את פלאי המזרח עם טיול מאורגן לויטנאם וקמבודיה ולהיחשף לאתרי טבע מרשימים, היסטוריה מפוארת ואוכלוסייה מקומית ססגונית. מסלולי הטיול בקמבודיה וויאטנם כוללים שיט במפרץ שבו השתוללו הדרקונים, בית הקיסרות העתיקה הואה, טרסות האורז ושדות התה והקינמון, נסיעה ברכבי שטח לכפרי הצפון, סיור למקדשים שהם הנשמה ופאר היצירה של אנגקור ושלל אטרקציות ואתרים נוספים.  אף טיול מאורגן לויאטנם אינו שלם ללא ביקור בבירת המדינה האנוי. העיר היא אוצר ארכיטקטוני ותרבותי עם היסטוריה עשירה שאורכה מאות שנים. בעיר זאת תמצאו את המקדש המפורסם והיפה ביותר של ויאטנם, מקדש הספרות.

טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה עם איילה גיאוגרפית יחסוך לכם נסיעות מייגעות, יבטיח שיהיה לכם את הזמן ליהנות מהאתרים השונים ויאפשר לכם לבחור בין שלל מלונות מומלצים. כל מה שנותר לכם זה ליהנות ולהפיק את המיטב מהחוויה שלכם.