טיול מאורגן לאיסלנד וגרינלנד

טיול מאורגן לאיסלנד וגרינלנד
שלח

טיול מאורגן לאיסלנד וגרינלנד – לכבוש את האיים

גרינלנד כחלק מיעדכם
 
מחפשים יעד חדש ומרגש לנפוש בו? רוצים לצאת מהארץ וליהנות? אי שם בין האוקיינוס הארקטי לאוקיינוס האטלנטי נמצא האי הגדול מכולם הלא הוא גרינלד. האי הנחשב חלק מאירופה, קרוב לקנדה, אבל בעיקר חלק מדנמרק, לכן השפה השולטת בו היא השפה הדנית והגרינלנדית. מבחינה תרבותית קרובה גרינלנד לצפון אמריקה, וכדאי להגיע ולצפות מקרוב באי שיעשה לכם טוב. 
 
עונות הביקור המומלצות באיסלנד 
 
איסלנד נחשבת אף היא למדינת אי בצפון האוקיינוס האטלנטי ומיקומה בין נורבגיה, סקוטלנד וגרינלנד. תמצאו בה קרחונים, מפלים, חופים, הרי געש, נופים ייחודיים. פעילות הרי הגעש פעילה משום שהיא נמצאת על רכס. בחורף יורד שלג וקר מאוד, ובקיץ הקרח ממשיך לקפוא במקומו. אם תבקרו באיסלנד בקיץ תיהנו ממזג אוויר נוח, תוכלו לטייל בכל אזור ואזור בו בנוחות. אם תבקרו באיסלנד בסתיו ובאביב תיהנו גם אז ממזג אוויר נוח לטיולים. חשוב לציין שגם בקיץ תוכלו לחזות בגשם באזור. האי יאפשר לכם גישה פנויה מקרח, אם כי באביב יש סיכוי לחוסר נגישות במקומות שהשלג עדיין קיים. בחורף מזג האוויר מאתגר יותר, לכן עונה זאת פחות מומלצת לתיירות. האור יורד והחושך גובר מהר, תוכלו פחות ליהנות מהנופים המרהיבים ומהאטרקציות הקיימות, אך שוב – טיול מאורגן לאיסלנד וגרינלנד ייעשה על ידי חברת נסיעות בעלת מוניטין עם מדריכים מנוסים, לכן אין סיבה לדאגה כי המסלול ינוע בבטחה רק באתרים שבהם תוכלו לבקר בלי בעיות, לקנות, לחקור, להיות. 
 
למה כדאי לצאת לטיול מאורגן?
 
כיף לצאת לטיול מאורגן שמאפשר לכם שקט ועניין. אתם לא צריכים לדאוג לאתרים, למקומות הבילוי, למרכזי הקניות הגדולים, לטבע המרהיב - כי מישהו במקומכם יניע את העניינים. כדאי מאוד לנפוש בזוג כשרוצים להעצים את הרומנטיקה ואת הזוגיות, או לנפוש עם חברים שיאפשרו לכם את הצחוקים וההומור המשותף, איתם תוכלו לחוות גם רגעים משמחים ולצבור חוויות מעניינות בתרבות שתספגו.
טיול מאורגן לאיסלנד וגרינלנד צריך להיעשות על ידי חברת נסיעות אמינה בעלת מוניטין כי רק ככה תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שלא תפספסו את המקומות השווים.