טיולים מאורגנים להודו

טיולים מאורגנים להודו

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים להודו

שלח
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים

טיולי איילה גיאוגרפית להודו

רואים עולם

טיול מאורגן למזרח הודו

טיול מאורגן למזרח הודו שמשלב בין המישורים ההינדואיסטיים של מדינת אוריסה היפייפיה והראשונית, לבין מדינת סיקים הבודהיסטית שבהרי ההימלאיה והרחק ממסלולי התיירים.
לפרטים נוספים על הטיול

טיול מאורגן לדרום הודו, מסע להודו האמיתית

דרום הודו שונה מאוד מכל חלקיה האחרים של הודו, האוכלוסייה משכילה יותר, המרחבים העירוניים והכפריים נקיים יותר והעוני מועט יותר וזהו אחד האזורים המסורתיים ביותר בהודו כולה. טיול עם איילה גיאוגרפית בדרום הודו מאפשר התנסות רוחנית ואנתרופולוגית רבת עוצמה המפעילה את כל החושים
לפרטים נוספים על הטיול

טיול מאורגן להודו חוצה הימלאיה ברכבי שטח

בטיול המאורגן להודו וההימליה נחצה מישורים, נטפס הרים, נביט ביערות עד מחטניים, ונבקר בכפרים שהזמן עצר בהם מלכת. נבקר במקדשים הינדיים ומנזרים בודהיסטיים עתיקים והאותנטיים. נחצה מעברי הרים מהגבוהים ביותר בעולם, ונשתכשך במעיינות חמים המסירים חטאים. כל זאת תוך שאנו עוברים מעל נהרות גועשים עצומי מימדים, מביטים בנופים עוצרי נשימה, ומשוטטים באזור הרמה הטיבטית המדברית מצדה ההודי.
לפרטים נוספים על הטיול

טיול מאורגן להודו הקלאסית, מסע בנתיבי המהרג'ות

בטיול זה נבקר באחד המקומות היפים בעולם - הטאג' מאהל, נשוטט בארמונות המהרג'ה המרשימים ובשווקים הרוגשים ברג'סטאן, נבחן את המקדשים הארוטיים שבקג'ורהו הקדומה, נהלך עם עולי הרגל על גדות הגנגס הקדוש, נבקר באשרמים ההינדים של רישיקש השלווה ולא נפסח על מקדש הזהב באמריצאר, המשתקף באור יקרות בברכת הנקטר.
לפרטים נוספים על הטיול

ברגע האחרון להודו

משתלם להיות ספונטניים

מחפשים טיולים מאורגנים להודו?

מה כבר אפשר לחדש על הודו שלא נאמר כבר? הקשר המיוחד של הישראלים עם המדינה הענקית והיפה הזאת. האוכל המדהים שאוכלים בכל חלקי המדינה. הנופים המדהימים והמשתנים לכל אורכה ורוחבה של הודו-מפסגות ההרים המושלגות של ההימלאיה, ועד לחופי התכלת של גואה. הודו היא המקום המושלם לכל הגילאים, ולכל סגנונות המטיילים בין אם אתם אוהבים טבע ונופים או אולי צילום ואנשים, אוכל ותרבות או יוגה ומקדשים. בהודו תמצאו את הכל.
בין שלל הטיולים והמסלולים שאנחנו מציעים תוכלו למצוא טיולים בכל איזור של הודו. יש טיול מאורגן שכולל טיול היכרות ראשוני עם הודו הקלאסית. נחיתה בהודו וטיול בעיר העצומה הזאת ובעיר העתיקה שלה. שום ביקור ראשון בהודו אינו מושלם ללא ביקרו מרהיב באחד מפלאי עולם לאור הזריחה: הטאג' מהאל. הארמון המופלא והענקי שמושך אליו מיליוני מבקרים מדי שנה. אחרי הביקור באגרה ובטאג' מהאל נעבור לטייל בג'איפור, העיר הורודה היפה, ומשם נעבור לפושקר, עיר היוגה הקדושה. 
מסלול טיול אחר ייקח אתכם לחזות בקסם של דרום הודו ומדינת קרלה היפה. עם ביקור בערים כמו מונאר המדהימה, ההימאליה של דרום הודו, שמשקיפה מההרים על כל הנופים היפים של הדרום. גם נבקר בקוצ'י, בירת קרלה, ונעמוד על יופיה של העיר ועל הקהילה היהודית הענקית וההיסטוריה של העיר הזאת.
באפשרותכם לבחור ממגוון מסלולים וסגנונות טיול בהתאם לעונה באיזור אליו תרצו ליסוע. אצלנו תמצאו מומחים להודו שישמחו להדריך אתכם לקראת ובמהלך הטיול וזמינים לכל שאלה שתרצו לשאול.
השאירו פרטים או הזמינו עכשיו
שלח