טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן

טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן

טיול ליפן האותנטית, פריחת הדובדבן,17 יום

זהו טיול מאורגן ליפן האותנטית, כאשר בטיול אינטימי זה ניכנס לתוך החיים ביפן, למפגש בלתי אמצעי עם אנשי המקום ונכיר את דרך החיים שלהם מקרוב. נפגש עם יפנים ונלמד על פילוסופיית החיים הבודהיסטית, נתוודע להיסטוריה, למסורת עתיקה, לאסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו
לפרטים נוספים על הטיול

טיול מאורגן ליפן, בפריחת הדובדבן ,14 יום

ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באזור עמק קיסו והקונה. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים, מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו.
לפרטים נוספים על הטיול
שלח

טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן – תקופה מושלמת לביקור עבור כל ישראלי

כשהפריחה מתקיימת, כולם מסביב פורחים
 
החורף נגמר ומתחיל האביב ואיתו מגיעה הפריחה של עצי הדובדבן ביפן. הכל נעטף בצבעי ורוד ולבן, והיפנים בהתלהבות מוסכמת מגיעים לגנים ומתענגים על הקיים. נשמע לכם בנלי מדי? צריך לקחת בחשבון שהיפנים מקדשים את הטבע, מקדשים את הפריחה, מתייחסים בכבוד רב לכל מה שפורח ומוטמע מן השורש. תמצאו ביפן יערות רבים, צמחים שונים, הגנה מושלמת של היפנים על העצים, קצת שונה ממה שקורה בישראל, וזה מה שהופך את המאורע הדובדבני למאורע מרגש שמרעיש את הארץ והאנושות.
 
הדובדבן היפני זוכה ליחס של כבוד
 
טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן יוצר עבורכם חגיגה של ממש. אם תשמעו על עץ הסאקורה תבינו שמדובר בדובדבן בעצמו. אותו דובדבן זוכה ליחס של מלכות כי הוא סימבול ליופי, לכוח, לחיים באשר הם. מן הפריחה אפשר ליהנות במהלך מספר שבועות בודדים, וזוהי אופציה מיטבית למי שסקרן מן העניין היפני ורוצה לצפות בו מקרוב. כך שאם אתם מתלבטים מתי לנפוש ביפן, מומלץ מאוד להגיע ביחד עם הדובדבן. 
 
עוד קצת על יפן ועל הייחודיות שלה
 
יפן ידועה בייחודיות שלה. היא שונה ממה שקורה בארצות המערב, שונה מאוד מישראל. יש בה גורדי שחקים, אתרים היסטוריים רבים, רחובות הומי אדם, הכל בה גדול כל כך, עד שיש בה תחושה של הליכה לאיבוד, אבל זה כל הקסם. כשאתם נוהרים ביחד כקבוצה אתם חווים את העוצמה של הארץ היפה. טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן יאפשר לכם למעט הפריחה\ לבחור באתרי מורשת, אתרי בילוי, שילוב של מסורתיות ומודרניות. לא תרצו לעזוב את יפן כשתגלו אותה בפעם הראשונה ולו בשל העובדה שהיא כל כך שונה מהמוכר לכל תייר מערבי. 
יש בה מקדשים, מעצמה של אתרי קניות, טבע אותנטי ויפהפה, אפשרויות רבות לנופש. כשעושים הכל בטיול מאורגן, קל יותר להתמצא כי חברת הנסיעות תסייע לכם להגיע לכל המקומות השווים בלי לפספס דבר. בואו לשאוף את המזרח, בואו לצפות מקרוב בארץ שתעשה לכם טוב.