טיול מאורגן ליפן בסוכות

טיול מאורגן ליפן בסוכות

טיול ליפן האותנטית, פריחת הדובדבן,17 יום

זהו טיול מאורגן ליפן האותנטית, כאשר בטיול אינטימי זה ניכנס לתוך החיים ביפן, למפגש בלתי אמצעי עם אנשי המקום ונכיר את דרך החיים שלהם מקרוב. נפגש עם יפנים ונלמד על פילוסופיית החיים הבודהיסטית, נתוודע להיסטוריה, למסורת עתיקה, לאסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו
לפרטים נוספים על הטיול

יפן - טיול בדגש טבע, כפרים והאי שיקוקו

הטיול מתרחק ממסלולי התיירים הרגילים, ומגיע לפנינות נוף ייחודיות וכפרים מסורתיים אשר הקדמה לא נגעה בהם. במקומות אלו לא ניתקל באלפי התיירים המגיעים ליפן.כחלק מהחוויה, בחלק מהמקומות נלון בריוקאנים קסומים, ליד מעיינות חמים, עם ארוחות ערב ובוקר מסורתיות.
לפרטים נוספים על הטיול

טיול מאורגן ליפן, בפריחת הדובדבן ,14 יום

ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באזור עמק קיסו והקונה. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים, מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו.
לפרטים נוספים על הטיול

יפן בסתיו בדגש תרבות מקומית, 14 ימים

טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם.
לפרטים נוספים על הטיול
שלח

טיול מאורגן ליפן בסוכות – טעם של סושי, מקדשים באוויר ויצר סקרנות

יפן על המפה – ומה אתכם?
 
מחפשים יעד מבוקש לטיול בסוכות? יפן על המפה מציעה לכם טיול בקצב חיים שוקק, שם תפגשו מקדשים, אתרי טבע, מפגשים קסומים בין המודרני לעתיק, בין האסתטיקה המחודשת לאותנטיות של פעם. כשתגיעו לקיוטו, העיר היפהפייה, תמצאו מאות מקדשים, גנים מהממים, נקודות תצפית על העיר שפעם נחשבה בירתה. השילוב בין המסורת לבין האוונגרדיות מאפשר לכל תייר לטעום זן אחר של אנושות ושל תרבות, של משהו השונה מאוד מהמוכר לנו, ובכך הקסם והיופי. השילוב של אתרים היסטוריים עם מקומות מודרניים של בילויים, של גורדי שחקים ושל אטרקציות רבות הופך את יפן ליעד מספר אחת. טיול מאורגן ליפן בסוכות מושלם לכל ישראלי באשר הוא. 
 
סוכות בפתח? זה הזמן לטייל ביפן
 
טיול מאורגן ליפן בסוכות יתאים לכל מי שיש בו יצר סקרנות ורוצה לגלות ארצות אחרות, בעלות תרבות שונה, בעלות מראה מחסיר פעימה. תוכלו לבקר במסעדות אנינות טעם, במרכזי קניות גדולים, במקדשים ובטבע פשוט ואותנטי. חפשו את הר הגעש פוג'י אם תרצו להתחבר לסיפורים, לשירים ולציורים של ההר הקדוש שמושך תיירים ומקומיים רבים ודרכו השקיפו על כל מה שמסביב. 
 
מן האוכל היפני ועד למעיינות ולפריחת הדובדבן
 
ביקור ביפן מצריך מכם את ההנאה הגדולה מכולן והיא המטבח היפני. לא רק סושי בתפריט, תפקחו את העיניים ותביטו שוב מסביב, שם תמצאו רטבים, בשרים, תבשילים, דגים, ירקות, אטריות, 
אחר כך על תשכחו להגיע למעיינות החמים הנמצאים בטבע או במבנים סגורים, ואם תגיעו באביב, כשפריחת הדובדבן מורגשת באוויר, אל תוותרו על היכולת להתרגש ממה שיש. אם תגיעו בסתיו, התענגו על השלכת המגיעה לכל חלקי יפן. אפשר לטייל בגנים השונים בערים, לטייל בהרים, לעשות פיקניק היכן שהטבע מזמין את הצמחים והפרחים בכל עונות השנה כי יפן מיוחדת במינה. 
טיול מאורגן ליפן בסוכות יחסוך לכם את כל ההכנות כי החברה המארגנת תדאג בעצמה לכל האתרים, לכל הבילויים לכל המקומות השווים שחשוב לבקר בהם ולא לפספס את הקיים מאל"ף ועד תי"ו.
לטיולים מאורגנים ליפן נוספים