חופשה בלפלנד

חופשה בלפלנד

טיולים מאורגנים ללפלנד

הצג רשימת יעדים לבחירה

חופשה בלפלנד

שלח
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
שלח

חופשה בלפלנד

חיסכון בזמן ובבירוקרטיה
חופשה בלפלנד יכולה להתאים לזוג, למשפחה ולקבוצה. מומלץ להתארגן בטיול מאורגן שיחסוך לכם בירוקרטיה וזמן. אז מהן האטרקציות המדוברות ולמה בכלל להגיע ללפלנד ולטוס רחוק רחוק? לפלנד מתהדרת ביערות רבים, באגמים קפואים, בנופים שלא ראיתם בחיים. השילוב בין הפראיות הטבעית לבין המרחבים מתאים לכל סגנונות המבלים. אם אתם בוחרים לנפוש נופש רומנטי, קבוצתי או משפחתי, תמצאו חוויות מהנות ומותאמות לכל אחד מן היעדים. 
 
ללמוד על כלבים ועל האיילים
חוות כלבי האסקי מחכה לכם ליד מקום בשם לואוסטו. תלמדו על הכלבים, על הטיפול בהם, תסיירו במקום באמצעות מזחלות. ללא ספק, החוויה תסייע לכם להתחבר אל הטבע. תוכלו לבקר גם בחוות איילי הצפון, להכיר את בעלי החיים מקרוב, אותם בעלי החיים המספקים לתושבים מזון, לבוש ותחבורה - ולתהות על קנקנם. החיות אינן חיות בר, אלא גדלות באחריותו של הרועה.
 
תרבות הלאפים
מתי סוף סוף יצא לכם לצפות בתרבות הלאפים? רק חופשה בלפלנד תאפשר לכם ליהנות מהעוצמה, מההתרגשות, מתרבות השלג, מהאיילים, מכלבי האסקי. לא מדובר בחיות בר, אלא בחיות הגדלות באחריותו של הרועה. שם בחווה תוכלו להכיר מקרוב את אורח החיים של האיילים ואת אופן גידולם בלפלנד הפראית. 
 
היכן תבקרו בלפלנד?
חופשה בלפלנד בחורף תפגיש אתכם עם אופני השלג, עם ספארי, עם איילי הצפון, עם מזחלי הכלבים, עם אגמים הקפואים. ביקור בלפלנד לרוב יכלול סיור בעיר הבירה של פינלנד, הלא היא הלסינקי; ביקור בגן החיות ראונה, רכיבה מרגשת במזחלת כלבי האסקי, אופני שלג, מוזיאון הארקטיקום – שם תכירו את החיים באזור הארקטי, ביקור בשמורת הטבע קוראמה, ביקור בארמון הקרח, ביקור במקום משכנו הידוע של סנטה קלאוס שמחלק מתנות לכולם ובכל מקום נוסף שיאפשר לכם חוויה אחרת והנאה צרופה במקום זר ומיוחד. 
החל משייט בספינה ועד המפלים הקפואים בשמורה

שייט בספינת "שוברת הקרח" מותאם לתיירים, תוכלו לשחות במים הקפואים, ואחר כך לענג את הקיבה במטעמים קולינאריים מקומיים.  גם ארמון השלג המורכב מקרח יופיע לנגד עיניכם ויעורר השתאות רבה. גם שם מומלץ לבקר. המפלים הקפואים בשמורת הטבע קוראומה יפליאו אתכם ויגרמו לכם להרגיש מקרוב עונג צרוף של חוויה נדירה. אם תפגשו שם את סנטה קלאוס בזמן שהוא מכין את מתנותיו לכל העולם, תמסרו לו ד"ש. רכיבה על אופני שלג תצריך תדרוך כדי לשמור על בטיחותכם. מה שבטוח, מובטחת לכם חוויה מרגשת בווליום אחר.  בקרו גם ביערות המחט, באורות המרהיבים של הזוהר הצפוני, במסעדות ובמרכזי בילוי שונים. כך תחוו באופן  ממצה חופשה בלפלנד בלתי נשכחת ומקורית.