מידע על נופש ברומא

מידע על נופש ברומא

טיסות לרומא

חבילה בהרכבה עצמית לרומא: טיסה+מלון

חבילות לרומא (חבילה מובנית)

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לרומא

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לרומא

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

טיסה מלון ורכב ברומא

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מידע על נופש ברומא

ישראלים אוהבים לצאת לחופשות ביעדים שונים ומגוונים ברחבי העולם. כל חופשה מזמנת הנאה מסוג אחר והכיף הגדול טמון בעיקר בהיכרות עם תרבות מעט שונה. לחו"ל יש ריח אחר ואין זה משנה אם הוא פה ממש ממול או בקצה השני של כדור הארץ. עם זאת, ישנם כמה וכמה יעדים שחביבים במיוחד על ישראלים בשל כמה וכמה סיבות. אחד היעדים הללו הוא העיר רומא שמציע לנופשים בה חוויה מסוג שונה וייחודי. המאמר הבא מסביר על נופש ברומא ומתאר מה כל כך מיוחד בה.
 
מה מיוחד בנופש ברומא?
נופש ברומא מציע לנופשים חוויה ייחודית ומרעננת. רומא היא עיר עתיקה ומיוחדת שמאפשרת לנופשים בה ליהנות משני העולמות בו זמנית- עולם של היסטוריה, מסורת ועתיקות למול עולם חדש ומודרני של תצוגות האופנה הנחשבות ביותר, מרכזי הקניות הגדולים ביותר, המוזיאונים החשובים ביותר ומבנים מודרניים מדהימים. רומא היא עיר שטומנת בחובה את ערש התרבות הנוצרית ומשום כך יש בה אווירה כה ייחודית שמשלבת בין הדת ובין המודרנה והקדמה. לצד כל אלה בל נשכח את האווירה המיוחדת, האוכל המדהים ושלל אטרקציות מעניינות שיש לראות בעיר.
 
איזה מבחר יש של נופש ברומא?
נופש ברומא יכול להתאים לכמה וכמה ייעודים. חופשה ברומא יכולה להיות חופשה רומנטית לבני זוג או חופשה הרפתקנית עם חברים. חופשה ברומא יכולה להתאים גם לכל המשפחה עם שלל אטרקציות לילדים ולמבוגרים כאחד. ניתן לבקר בה גם ביקור סולידי ורגוע וגם ביקור סוער יותר שמאפשר להכיר את חיי הלילה הפרועים של העיר. ניתן להרכיב דיל מהנה במיוחד של כמה ימים בעיר או לבחור לצאת מהעיר ולתור את הסביבה. אפשרות נוספת היא לשכור רכב ולצאת מהעיר לטיולים יומיים קצרים בסביבותיה. 
 
נופש ברומא – כמה זמן?
חופשה ברומא נערכת לרוב במתכונת של כמה ימים, אם כי ניתן להאריכה או לקצרה על פי האילוצים שלכם. ניתן להחליט להאריך את החופשה ולטייל גם בסביבות העיר או לקיים חופשה עירונית למהדרין שתתרכז בעיר ותארך כמה ימים. כך או כך, העונה המומלצת להגיע לרומא היא בתחילת הקיץ, בסביבות חודשי אפריל- יוני כך שהטמפרטורות נוחות למדי. 
 
עכשיו כשצברתם את כל המידע הנדרש, הקליקו כאן וסגרו טיסות לרומא במחירים משתלמים במיוחד. חופשה נעימ

ברגע האחרון לרומא

משתלם להיות ספונטניים

שלח