חבילות נופש לאירלנד

חבילות נופש לאירלנד

חבילה בהרכבה עצמית לאירלנד

חבילות לדבלין

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילות לאירלנד

שלח
חבילות
חבילות

ברגע האחרון לאירלנד

משתלם להיות ספונטניים

חבילות נופש לאירלנד

חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
שלח

חבילות נופש באירלנד

 
 תיירים מרחבי העולם, ביניהם ישראלים רבים, רוכשים חבילת נופש באירלנד המאפשרת להם לבקר במדינה עם נופים דרמטיים, כפרים ציוריים ומרחבים ירוקים יפים. חבילות נופש באירלנד לוקחות אתכם לאי ירוק יפהפה עם אגמים רבים, טירות עתיקות וערים עם עבר היסטורי מפואר. למעשה, המדינה נחלקת לשניים- צפון אירלנד השייכת לבריטניה והרפובליקה של אירלנד אך מבחינת התייר אין כל הבדל. האי הירוק מחולק ל- 32 מחוזות וניתן להתחיל את הנופש בדבלין, בירת הרפובליקה האירית, המציעה אתרים יפים כמו טירת דבלין העתיקה, פארק פיניקס המרשים וכלא קילמנהיים. בנוסף, בדבלין תיהנו מחיי לילה סוערים במיוחד ותוכלו ללגום בירה גינס או אייריש קופי כאוות נפשכם.
 
חבילת נופש באירלנד: אתרי טבע מרהיבים
חבילת נופש באירלנד כוללת טיסה לאירלנד ובדרך כלל גם ביקור באתרי הטבע המרהיבים במדינה וכדאי לנצל את הנופש ולטייל בדרום מערב המדינה בה נמצא חצי האי דינגל ובמחוז קרי מומלץ לטייל בטבעת קרי, מסלול מרהיב ועוצר נשימה לאורך 180 ק"מ. במרכז המדינה תוכלו ליהנות מאתרי טבע יפים כמו נהר השאנון הזורם בין גבעות מוריקות ולאורכו שפע ברכות ואגמים קסומים, ואילו במחוז דונגל הנמצא בצפון המדינה תיהנו משמורת הטבע היפה גלנווי (Glenveagh) ובה אגמים יפים, צמחייה עשירה ובלב השמורה אחוזה גדולה ומרשימה. במחוז דונגל נמצאים חופים עוצרי נשימה הידועים לגולשי הגלים וכדאי לטייל על החוף המפורץ עם הצוקים הדרמטיים הנשברים לתוך הים. 
 
היסטוריה עשירה
חבילות נופש באירלנד לוקחות אתכם למדינה יפה עם היסטוריה עשירה ומפוארת שהחלה כבר בתקופת האבן. ניתן לראות שרידים של ההיסטוריה העשירה בכל מקום ובאתרים רבים יש קברים עתיקים העשויים מאבנים מגליתיות ענקיות, מעגלי אבן מעידן הברונזה ושלל טירות וכנסיות עם ארכיטקטורה מרשימה, רובן מתקופת הנצרות שהתפשטה באי עם הגעתו של פטריק הקדוש. כאמור, חבילת נופש באירלנד מציעה לכם שילוב מרתק בין חדש וישן ובין נופים רגועים וקסומים לערים תוססות עם חיי לילה סוערים. כדאי לנצל את החופשה ולבקר בעיר הבירה של צפון אירלנד- בלפסט, בה ניכרים עד היום אותו הלחימה העקובה מדם בין המחתרת האירית לשלטון הבריטי ומומלץ לבקר ב- Giants Causeway עם עמודי הבזלת בצורת משושים הנמצאים לצד החוף.