חבילות למדריד

חבילות למדריד

חבילה בהרכבה עצמית למדריד:טיסה+מלון

חבילות למדריד (חבילה מובנית)

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילות למדריד

שלח
חבילות
חבילות

ברגע האחרון למדריד

משתלם להיות ספונטניים

חבילות נופש למדריד

חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
שלח

מדריד

 
חבילות למדריד בירת ספרד הן פופלאריות לאורך כל השנה, אך בעונת הקיץ מדריד מתחממת וכך גם אנחנו יכולים ליהנות משפע של דילים חמים. העיר מדריד היא מטרופולין של מונומנטים גדולים, חיי לילה תוססים, עולם גסטרונומי ייחודי וכמובן סצינת כדורגל שאין דומה לה בעולם. מי שמחפש חופשה במדריד ימצא את כל הטוב שבספרד בעיר המדהימה הזו.
 
 
חבילות הנופש למדריד הן בדרך כלל למינימום של 3 לילות והן כוללות טיסה למדריד + לינה במלון. מבחינת דירוג המלונות יש במדריד מגוון גדול החל ממלונות פשוטים וכלה במלונות פאר ויוקרה. אנו ממליצים לבנות את החבילה למדריד ע"פ הצרכים שלכם – במידה ואתם מתכננים טיולים רגליים רבים באתרי התיירות כדאי למצוא מלון במרכז מדריד, במידה ואתם מעדיפים לצאת ולטייל באזורים מרוחקים יותר ולמעשה רוב היום לא תהיו במלון אז אולי כדאי לשקול מלון פשוט יותר. בדרך כלל המלונות במרכז מדריד הם גם היקרים ביותר. בכל אופן מדריד היא עיר מאוד נוחה להתנועע בה מבחינת התחבורה הציבורית ויש רישות של קווי אוטובוס ורכבת היכולים לקחת אתכם לכל מקום בנקל.
 
העיר העתיקה
מי שמזמין חבילת נופש למדריד בדרך כלל משלב טיול בעיר העתיקה שנבנתה במקור ע"י הרומאים. מדובר במתחם מרהיב ביופיו וישנן מספר נקודות ציון שלא כדאי לפסוח עליהן וביניהן באריו דל מוררייה – כאן המורים כוננו את בית המשפט שלהם, משם כדאי להמשיך אל 3 הכיכרות החשובות של מדריד העתיקה: פלאזה דל פאג'ה המרכז המסחרי, פלאזה דל אנדרס ופלאזה דל קרוז ורד. לחובבי אריכיטקטורה נכונה הפתעה נהדרת בדמות בניינים הנבנו בסגנון ה"מודחאר" – סגנון בנייה מורי מוסלמי עתיק. כאן תוכלו להתפעל מכנסיית סאן מיקולס דל לוס סרביטאס, מגדל סאן פדרו אל ויג'ו וכן קאסה דל לוס לוג'אנס בפלאזה דל וילה.
 
פסטיבלים וחגיגות
תושבי מדריד אוהבים לכנות אותה La Villa. במקומות רבים ברחבי העיר עדיין דבקים במסורות היסטוריות של ספרד, כאשר חגיגות השנה החדשה נחשבות למרהיבות במיוחד. אלפי אנשים נאספים יחדיו בפוארטה דל סול ובקצב הפעימות של מחוגי השעון הגדול כולם מנסים לאכול 12 ענבים. האמונה היא שמסורת זו תביא מזל טוב לשנה החדשה. אחרי חצות העיר כולה הופכת לסצינת מסיבה אחת אדירה. אם אתם מחפשים חבילה למדריד ואתם גם חובבי מסיבות- תתכווננו לסילבסטר זו חוויה מדהימה. אם אתם מחפשים נופש במדריד בעונת הקיץ יש ב- 15 במאי את הפיאסטה דל סאן איסידרו לכבוד הפטרון של מדריד. זהו אחד מהאירועים היפים והמושקעים בכל השנה עם אינספור הופעות. בחודשים יולי ואוגוסט העירייה מארגנת סדרה של אירועי תרבות לכבוד ה"קיץ ב La Villa ".