חבילות נופש למוסקבה

חבילות נופש למוסקבה

חבילה בהרכבה עצמית למוסקבה: טיסה+מלון

חבילות למוסקבה (חבילה מובנית)

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילות למוסקבה

שלח
חבילות
חבילות

ברגע האחרון למוסקבה

משתלם להיות ספונטניים

חבילות נופש למוסקבה

חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
שלח

מוסקבה

 
תיירים רבים מרחבי העולם וישראלים רבים רוכשים מדי שנה טיסות למוסקבה וחבילת נופש במוסקה וזוכים להכיר ולבלות באחת הערים העתיקות והיפות ביותר ברוסיה והעיר הגדולה ביותר באירופה. חבילות נופש במוסקבה מאפשרות לכם לבקר באטרקציות ידועות כמו הקרמלין, בית האופרה של בולשוי, מנזר נובודביצ'י, הכיכר האדומה ועוד שלל מקומות ואתרים כגון כנסיות עתיקות ויפות, מנזרים חשובים, מוזיאונים מרשימים ותיאטראות מגוונים. בנוסף, חופשה ברוסיה מאפשרת לכם להכיר את אחת הערים היקרות בעולם בה נמצאים בתיהם של כמה מהאוליגרכים העשירים והידועים.
 
למעלה ממאה מוזיאונים
חבילת נופש במוסקבה לוקחת אתכם למסע בנבכי הזמן ולעיר עצומה בגודלה המשלבת בין עבר עשיר ומפואר לחיים המודרניים והמתקדמים. במוסקבה למעלה ממאה מוזיאונים ומומלץ לבקר במוזיאון איליה גלזונוב השוכן במבנה מרשים ומציג בשלוש קומות את יצירותיו של האמן המפורסם, במוזיאון האמנויות על שם פושקין ובמוזיאון הספרותי הנמצא במרחק קצר מהקרמלין. מוסקבה ידועה בזכות מבני הדת הרבים הפזורים בה, עדות לתפקיד החשוב של הדת בתרבות ובהיסטוריה של העם הרוסי. מומלץ לבקר בקתדרלת סנט בזיל הבולטת תודות לצריחיה הגבוהים והצבעוניים, בקתדרלה של ישו המושיע- הכנסייה הגדולה ביותר ברוסיה שבולטת מכל עבר בעיר תודות לכיפה הגדולה שלה, במנזר נובודביצ'י מהמאה ה- 16 בו קבורים כמה מגדולי הסופרים ואנשי הציבור של רוסיה. כמו כן, כדאי לבקר במנזר העתיק שהוקם בשנת 1282- מנזר דנילוב, מנזר בולט וחשוב עם כיפה ירוקה המשמש כיום כביתו של הפטריאך של מוסקבה.
 
אי אפשר בלי הכיכר האדומה...
במוסקבה תוכלו לטייל בכיכר האדומה הגדולה אשר ידועה תודות למצעדים הצבאיים שנערכו בה בעבר, וכדאי לדעת כי כיום נערכים הופעות במקום. מומלץ לבקר בכיכר האדומה באור יום ובלילה, כאשר הכיכר מוארת וניתן להשקיף על הקרמלין המואר. הקרמלין ששימש כמקום מושבם של הצארים בעבר משמש כיום כמושב הממשלה ויש בו מוזיאונים חשובים וכנסיות מפוארות המציגות את אוצרות המלוכה. אגב, מומלץ לבקר בגורקי פארק השוכן לצד נהר מוסקבה ובו פארק שעשועים לילדים, מסלולי טיול ביערות ובחורף הופך המקום לאתר גדול של החלקה על הקרח.