שופינג בלונדון

שופינג בלונדון

חבילה בהרכבה עצמית ללונדון: טיסה+מלון

טיסות ללונדון

חבילות שללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים ללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע ללונדון

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

שופינג בלונדון

לונדון, עיר של חלומות, אין ספק שהעיר מציעה אינספור אטרקציות תיירותיות למבקרים בה. אבל מה עם קניות?  סגרתם כבר דיל ללונדון?  חושבים אולי לסגור טיסות לונדון ולמצוא מלון בעצמכם? אין שום בעיה. היצע החנויות שם בשבילכם. 
לונדון היא בירת תרבות, אבל ללא ספק היא נחשבת גם לבירת הקניות. מספר מתחמים מתאימים במיוחד ליום קניות: 
 
רחוב אוקספורד –אחד מרחובות הקניות הגדולים של לונדון, אשר מציע את חנויות הדגל של הרשתות הגדולות והמעצבים המפורסמים וזאת בנוסף לחנויות בוטיק ומעצבים מקומיים. חלונות הראווה של החנויות ברחוב זה הם תאווה לעיניים – window shopping  כאן הוא סוג בילוי מקובל בהחלט. בסמוך לאוקספורד נמצא מתחם הסוהו אשר מציע חנויות בסגנון אחר – פרינג', וינטאג', עיצובים משוגעים ואביזרי אופנה יחודיים, כל זה בליווי אווירה צעירה ומשוחררת המאפיינת את אזור זה. 
 
שווקים בלונדון – כדאי לבקר בשווקים אם אתם אוהבים לעשות קניות בסגנון פחות מעונב. שני שווקים חשובים בלונדון: שוק קמדן : פריטי יד שניה, חפצים עתיקים, תכשיטים ועו –מדובר בשוק ענק ואחד המפורסמים של העיר. שוק פורטבלו – שוק יותר תיירותי אבל איכותי לא פחות, עם שפע של דוכנים המציעים עיצובים, תכשיטים, מתנות וחפצים של אמנים ומעצבים מקומיים. בנוסף לשני שווקים אלו, תמצאו את שוק הפרחים באזור הקובנט גארדן, שבנוסף לצבעוניות המרהיבה המאפיינת אותו, מציע מבחר של אופציות מקוריות למתנות. 
 
קניון הרודס – נחשב לאחד ממתחמי הקניות המכובדים וותיקים של העיר, ומבין המפורסמים שביניהם. הקניון כולל מחנויות של מותגי יוקרה ומעצבי על, ורמת המחירים שבו בהתאם. יחד עם זאת, העיצוב המהודר, החנויות המושקעות והאווירה הלונדונית המאפיינת אותו הופכים את הביקור בו לחווית קניה יוצאת דופן. בתקופת סיילים ובעת חג המולד, יורדים המחירים ואז ניתן למצוא פריטים במחירים שפויים קצת יותר. 

ברגע האחרון ללונדון

משתלם להיות ספונטניים

שלח