חבילות סקי באוסטריה

חבילות סקי באוסטריה

חבילות בהרכבה עצמית

חיפוש חבילות סקי באוסטריה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

סקי באוסטריה

שלח
חבילות
חבילות
שלח

חבילות סקי באוסטריה

 
חופשת סקי באוסטריה
חופשת סקי באירופה מתאימה לגולשים אשר מבקשים לשלב בחוויית הסקי גם אפשרויות בילוי נוספות. עיירות הסקי באוסטריה מאופיינות בכפרים אותנטיים ופסטורליים אשר הצליחו לשמר את האופי האינטימי, מסביר הפנים והחם שלהן, ובשל כך מציעות תנאי אירוח ואפרה סקי שאין שני לו בכל אתרי הסקי של אירופה. בנוסף לאפשרויות הסקי הרבות שיש באתרי הסקי של אוסטריה, נהנים הגולשים מאירוח אוסטרי אותנטי לא רק במקומות הלינה, אלא גם בברים, המסעדות ומקומות האירוח הפזורים בעיירות הסקי, בין הערים ולאורך מסלולי הגלישה. 
 
חבילות סקי באוסטריה – קצת על אתרי הסקי
רוב רובה של אוסטריה מכוסה בשרשרת הרי האלפים, ולכן תרבות הסקי היא לא רק ענף תיירותי מצליח ומשגשג אלא דרך חיים ממש. מתקני הסקי מתוחזקים להפליא, מתקני המעליות מאורגנים באופן פונקציונלי במיוחד, שירותי התיירות מפותחים וקיימים לא מעט מתחמים המתמחים בסגנון גלישה כזה או אחר. כך למשל, תמצאו באוסטריה אזורים מיוחדים רק לסנואובורד או אזורים המוקצים רק למסלולי off pist  מושלמים. באוסטריה קיימים גם אזורי קרחונים המציעים חווית אתגר בתקופות הנושקות לסוף העונה, כך שבאמת מדובר בחווית סקי שיכולה להתאים לכל רמה וכל סגנון גלישה. 
חבילות הסקי לאוסטריה כוללות טיסה ולינה באחד מהמלונות או הפנסיונים בעיירות. רמתם של המלונות משתנה החל מפנסיון ביתי וכלה במלון יוקרתי הכולל שירותי ספא מלאים לאורחים. המאפיין המשותף לרוב אתרי הלינה באוסטריה הוא העובדה שהם מנוהלים, ברובם, ע"י משפחות מקומיות, מה שמבטיח שחווית האירוח תהיה אותנטית, אינטימית ומסבירת פנים כיאה לאירוח האוסטרי הכפרי. שלא כמו באתרי הסקי ביעדים אחרים באירופה, אזורי הגלישה של אוסטריה קטנים יותר באופן יחסי וגם מרוחקים מבתי המלון. יחד עם זאת, ישנם שירותי העברות, מעליות ורכבלים נוחים אשר עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שיש. 
 
חבילות סקי באוסטריה – האפרה סקי
גולת הכותרת של חופשות הסקי באוסטריה היא תרבות האפרה סקי הנלווית לחופשה. לאורך המסלולים פזורים ברים שוקקי חיים אשר נסגרים רק בשעות הלילה הקטנות, ובעיירות הסקי עצמם תוכלו למצוא מועדונים, ברים, מסעדות ואפילו אזורי קניות. חיי הלילה מאופיינים בתרבות שתיה מפותחת, כך שבכל שעה שתרצו לבלות, סביר להניח שתמצאו דלת פתוחה וחיוך מזמין. 
 
חופשת סקי באוסטריה – מתאימה לכולם
ישנן לא מעט חבילות סקי לאוסטריה, המתאימות לגולשים בכל הסגנונות והרמות, ולכל סוגי החופשות. חבילות סקי לאוסטריה כוללות לרוב טיסה ומלון בדרגות משתנות, העברות לאתר הלינה, ובמידת הצורך גם סקי פס, הדרכה וציוד סקי. 
אין ספק שחבילת סקי לאוסטריה היא חופשה מושלמת לכל מי שמבקש לשלב את הספורט הלבן עם ערך מוסף הקשור לתרבות האותנטית המקומית. נופים אלפינים עוצרי נשימה, מדרונות גלישה מגוונים, אירוח אותנטי וחוויה תרבותית מקומית  מבטיחים לכם שלא משנה אם אתם מטיילים בזוג, משפחה או כמה חברים – מדובר בחופשה שלא תרצו שתיגמר.