חבילת סקי בבולגריה

חבילת סקי בבולגריה

חבילות בהרכבה עצמית

חבילות סקי לבולגריה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

סקי בבולגריה

שלח
חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
שלח

סקי בבולגריה

חופשת סקי בבולגריה נחשבת לאחת מחבילות הסקי המשתלמות ביותר. מסלולי הסקי איכותיים, תשתיות התיירות מפותחות, תנאי האירוח נוחים ומפנקים ותרבות אפרה הסקי מפותחת. יחד עם זאת, חופשת סקי בבולגריה נחשבת לאחת מחופשות הסקי הזולות יותר אשר למעשה הפכו את חווית הסקי לנגישה ואפשרית כמעט לכל אחד. בבולגריה אתרי סקי המציעים מסלולים ברמות קושי וגיוון משתנים, המתאימים לגולשים בכל הרמות וכל הסגנונות, אולם אין ספק שחופשת סקי בבולגריה היא מושלמת בעיקר לגולשים המתחילים והבינוניים. 
 
חבילות סקי בבולגריה – קצת על האתרים
חופשת סקי בבולגריה מאופיינת באווירה בלקנית, מסלולי סקי בנופים עוצרי נשימה של הרי הבלקן והרבה תרבות אפרה סקי הכוללת טברנות קטנות, ברים ידידותיים ואפילו מועדונים לאוהבי המסיבות וחיי הלילה. בשנים האחרונות הושקעו משאבים עצומים בפיתוח אתרי הסקי, תשתיות הגלישה ומתקני המעליות והסקי וזאת על מנת לחזק ולקדם את תיירות הסקי של בולגריה. ואכן, בולגריה היא ללא ספק הכוכב העולה בכל הנוגע לחופשות סקי. יותר ויותר תיירים מגלים את הפוטנציאל הגלום בה ואת המחירים השפויים שהיא מציעה. 
חבילות הסקי לבולגריה כוללות חופשה בכמה אתרים בבולגריה, כאשר הבולטים בהם הם 'באנסקו' ו'בורובץ'. שתי עיירות נופש אלו נחשבות לעיירות סקי פופולריות ומשגשגות, רבות בזכות הארגון הפונקציונלי והנח שהן מציעות. בתי המלון נמצאים בסמוך למעליות הסקי, הן כוללות את כל השירותים הבסיסיים לכל גולש כגון בתי ספר לסקי והשכרת ציוד ומתחמי שלג מלאכותי מפותחים ביותר. מבין השתיים, באנסקו נחשבת לגולת הכותרת של חבילות הסקי לבולגריה. העיירה שוכנת למרגלות ההר הגבוה ביותר בשרשרת ההרים הסמוכה, יש בה מסלולים ארוכים ומתוחזקים היטב אפילו סנופארק לגולשי הסנובורד. בשל מיקומה של העיירה, עונת הסקי בה ארוכה יחסית לשאר אתרי הסקי במזרח אירופה, ועם מעט עזרה מתותחי השלג הרבים הפזורים במקום ניתן ליהנות מעונת גלישה המתחילה מדצמבר ונמשכת לעיתים גם עד מאי.  
 
חבילות סקי בבולגריה – לכל הגולשים
ישנן לא מעט חבילות סקי לבולגריה, המתאימות לגולשים בכל הסגנונות והרמות, ולכל סוגי החופשות. חבילות סקי לבולגריה כוללות לרוב טיסה ומלון בדרגות משתנות, העברות לאתר הלינה, ובמידת הצורך גם סקי פס, הדרכה וציוד סקי.  לאילו מכם המעוניינים לשלב בחופשת הסקי גם טיול במדינה, ניתן להרכיב חבילת סקי הכוללת רכב שכור ולינה ביעדים אטרקטיביים נוספים כגון ורנה, סופיה או בורגס. 
אין ספק שחבילת סקי לבולגריה היא חופשה מושלמת לכל מי שאוהב את הספורט הלבן. אדרנלין, נופים עוצרי נשימה, מסלולים איכותיים  ומחיר שפוי מבטיחים לכם שלא משנה אם אתם מטיילים בזוג, משפחה או כמה