חבילות סקי בצרפת

חבילות סקי בצרפת

חבילות בהרכבה עצמית

חיפוש חבילת סקי

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילות סקי בצרפת

שלח
חבילות
חבילות
שלח

חבילות סקי בצרפת

חופשת סקי בצרפת
חופשת סקי בצרפת נחשבת לפסגת חווית הסקי ולחופשה האולטימטיבית לאוהבי הספורט הלבן. האלפים הצרפתים מבטיחים מסלולים אתגריים ומגוונים, נופים עוצרי נשימה ועיירות ציוריות שפזורות לאורך המסלולים. נוסף על כך, אתרי הסקי ידועים ברמת האחזקה הגבוהה שלהם ובאיכות שלג ייחודית המאפשרת תנאי גלישה פשוט מעולים לכל דרגות הקושי.
 
חבילות סקי בצרפת- קצת על האתרים
בצרפת לא מעט אתרי סקי המציעים חופשות סקי וחבילות סקי איכותיות. שפע של מסלולים – החל ממסלולי סנואובורד ועד סקי מישורי מאפשרים לכל תיירות הסקי לסוגיה להגיע לחופשה ולמצוא חבילה שמתאימה לרמת הגלישה ואופי החופשה. צרפת ידועה גם באורכם של מסלולי הסקי אשר מתפרשים על פני מרחבים עצומים ולעיתים אף מחוברים לאתרי סקי אחרים. כך ניתן באמצעות סקי פס אחד ליהנות ממאות ק"מ של מסלולי גלישה, ביניהם גם כאלו הנחשבים לקשים ביותר בעולם.  למרות שחופשת סקי בצרפת מתאימה גם לרמה של מתחילים ובינוניים, היא מציעה את אתרי הסקי המאתגרים ביותר בעולם, עם שלל של מסלולים שחורים מהקשים ביותר שיש. לכן, לפני שאתם רוכשים חבילת סקי לצרפת, כדאי לוודא שרמת הקושי והמסלולים של אתר הסקי מתאימה לרמת הגלישה וסוג החופשה שלכם. 
 
סקי בצרפת – אפרה סקי
כל כמה שחופשת סקי בצרפת ידועה באיכות הלינה הגבוהה ורמת התחזוקה יוצאת הדופן של מתקני הגלישה, לפחות בכל הנוגע לתרבות אפרה סקי, אל תצפו ליותר מידי. מבחינה זו, צרפת אינה מפותחת. רובן של עיירות הסקי מאופיינות בחיי לילה מנומנמים למדי אם כי פה ושם תוכלו למצוא טברנה או בר קטן כדי להתנחם בכוס בירה או אפילו סתם שוקו חם. 
 
חופשת סקי בצרפת – סוגי חבילות
ישנן לא מעט חבילות סקי לצרפת, המתאימות לגולשים בכל הסגנונות והרמות, ולכל סוגי החופשות. חבילות סקי לצרפת כוללות לרוב טיסה ומלון בדרגות משתנות, העברות לאתר הלינה, ובמידת הצורך גם סקי פס, הדרכה וציוד סקי. ניתן למצוא חבילות סקי לצרפת המבוססות על סגנון 'הכל כלול' במועדוני הסקי השונים. אם אתם בחופשה משפחתית ויש אתכם ילדים בגילאים ורמות סקי משתנות, הקלאבים בהחלט מציעים פתרון נח ויעיל הן מבחינת הדרכה והן מבחינת אוכל ושאר השירותים. 
אין ספק שחבילת סקי לצרפת היא חופשה מושלמת לכל מי שאוהב את הספורט הלבן, ובעיקר לאילו שמחפשים אתגרים ומסלולים קשים במיוחד. אדרנלין גבוה, נופים אלפינים עוצרי נשימה, מסלולי גלישה ארוכים ומרחבים עצומים מבטיחים לכם שלא משנה אם אתם מטיילים בזוג, משפחה או כמה חברים – מדובר בחופשה שלא תרצו שתיגמר.