סקי באוסטריה

סקי באוסטריה

חבילות בהרכבה עצמית

חיפוש חבילת סקי

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

סקי באוסטריה

בשנים האחרונות חלה פריחה של ממש בענף הסקי בעולם. מדינות רבות במערב אירופה מציעות אתרי סקי וגם מדינות במזרח אירופה הצטרפו למשחק שהיה עד כה פופולרי רק בקרב האלפיונים העליונים. הפריחה הזו יצרה מצב שבו כל מי שמעוניין לצאת לחופשת סקי יכול למצוא לו חופשה מושלמת במחירים שווים לכל כיס. כל מדינה על כל מאפייניה מציעה חופשת סקי מעט שונה והמאמר שלפניכם עוסק בחופשת סקי באוסטריה ומסביר מה מיוחד בחופשה מסוג זה. 
 
מה מיוחד בסקי באוסטריה
אוסטריה היא מדינה מושלגת שבה הרים רמים וגבוהים. מסיבה זו אין פלא כי הסקי נחשב ענף ספורט כה מבוקש ופופולרי במדינה. במהלך השנים האחרונות שודרגו ושופרו אתרי הסקי במדינה והמסלולים הורחבו וכיום מציעה אוסטריה לרווחת הגולשים מבחר עצום של אתרים איכותיים וטובים. אחד המאפיינים הבולטים של סקי באוסטריה לעומת מדינות אחרות במערב או במזרח אירופה הוא סביבת האתרים. האתרים ממוקמים בכפרים ובעיירות עתיקות, מה שמייצר חוויה חמימה ואותנטית הרבה יותר.
 
איזה מבחר יש של סקי באוסטריה?
אוסטריה מציעה מגוון רחב של מסלולים ברמות שונות ובאיכויות שונות. משום כך כל אחד יכול למצוא לעצמו את חופשת הסקי המושלמת שתתאים לרמת הגלישה ולחוויה שהוא מחפש. בין אם מתחילים או מקצוענים, אוסטריה מציעה חופשת סקי קסומה וייחודית שמאפשרת לטעום ולהכיר את התרבות האוסטרית בזכות הכפרים הקסומים שבהם ממוקמים האתרים. החוויה מאפשרת ליהנות משני העולמות: חיי יום רגועים וכפריים וחיי לילה תוססים עם פאבים שוקקים.
בזכות הסטנדרטים הגבוהים של אתרי הסקי מדובר בחוויה משובחת במיוחד. בכל אתר מגוון מסלולים שמתאימים לכל רמת גלישה וניתן להרכיב חבילות שיתאימו לכל ייעוד. משפחות שמעוניינות לשלב בחופשה המשפחתית ביקור באתרי סקי למשל יכולות לעשות זאת בקלות רבה במקביל לאטרקציות נוספות שקיימות במדינה. בין האתרים המרכזיים במדינה ניתן למנות את מאיירהופן mayrhofen, פלכאו flachau, קיצבהיל Kitzbuhel, אישלג Ischgl , צל אם זה ZELL AM SEE.
 
סקי באוסטריה – כמה זמן?
חופשות סקי באוסטריה יכולות להימשך כמה ימים או יותר מכך. ניתן להתאים את החבילה האולטימטיבית עבור כל אחד על פי צרכיו וייעוד החופשה. מומלץ להגיע למדינה בשיא עונת החורף משום שההרים בה אינם גבוהים במיוחד, מה שאומר שהשלג האיכותי נוצר בשיא עונת החורף. 
 
שלח