מידע על נופש באמסטרדם

מידע על נופש באמסטרדם

טיסות לאמסטרדם

חבילה בהרכבה עצמית לאמסטרדם

חבילות לאמסטרדם

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לאמסטרדם

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לאמסטרדם

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

טיסה מלון ורכב באמסטרדם

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מידע על נופש באמסטרדם

ישנם יעדים שרק מלהזכיר את שמם אנחנו חשים שאנחנו נמצאים בחופשה. אחת הדוגמאות הטובות ליעד מסוג זה הוא העיר אמסטרדם. אמסטרדם היא אמנם עיר קטנה בהולנד, אולם ברבות השנים היא הפכה מעין מיני מדינה שמייצגת את כל מה שאומר לנו המושג חופש. זכויות אדם, בעלי חיים, אווירה תוססת, ריבוי תרבויות, מגוון של אפשרויות והכל במקום קטן וקסום שבו יש מקום לכולם. המאמר הבא מנסה לשפוך אור על הייחוד של חופשה באמסטרדם ומנסה להסביר מדוע העיר הזו מושכת בכל שנה מאות אלפי תיירים מכל רחבי העולם. 
 
מה מיוחד בנופש באמסטרדם?
אמסטרדם מציעה לנופשי בה חוויה ייחודית מפני שהיא מקום ייחודי. העיר שבה יותר זוגות אופניים מכלי רכב מציעה למי שמבקר בה חוויה שמשלבת בין ישן ובין חדש, מסורת ומודרנה, מגוון של טעמים, צבעים וריחות והכל באווירה קסומה ורגועה. חופשה באמסטרדם מתאימה לכולם פשוט מפני שהיא עיר כה מגוונת. יש בה את המוזיאונים החשובים ביותר בעולם, בתי הקפה הקסומים ביותר בעולם, הרחובות המעניינים ביותר, המסעדות הטובות ביותר והכל שט על מי מנוחות עם תעלות המים הקסומות שכולנו מכירים מציוריו של הצייר ואן- גוך. 
 
איזה מבחר יש של נופש באמסטרדם?
נופש באמסטרדם מתאים לכולם. הוא יכול להיות מושלם כחופשה עם חברים או חברות, הוא יכול להיות מעולה כחופשה רומנטית או ירח דבש ואפילו לחופשה עם הילדים. שפע האטרקציות בעיר יותיר אתכם נפעמים ואף פעם לא משעמם בה. טיולי אופניים ברחבי העיר הם אטרקציה בני עצמה, מוזיאונים מכל סוג ולכל מטרה, ואפילו טיול ברחובות העיר יעורר את סקרנותכם. חופשה כזו יכולה להתאים למי שמעוניין לנוח משגרת היום או לחילופין למי שמחפש בילוי סוער של חיי לילה תוססים.
 
נופש באמסטרדם - כמה זמן?
כשמזמינים דילים לאמסטרדם, זמן השהייה תלוי במסגרת התאריכים שבחרתם. אם אתם רוצים להחליט על זמני ההגעה והחזרה כדאי להזמין טיסות לאמסטרדם בנפרד מהמלון כך שזו לו תהיה חבילה, כך תוכלו לשהות כמה זמן שתרצו.אפשר לצאת מהעיר ולבקר בכפרים סמוכים ושם לחזות בתחנות הרוח המפורסמות של הולנד. 

ברגע האחרון לאמסטרדם

משתלם להיות ספונטניים

שלח