מידע על נופש בפריז

מידע על נופש בפריז

טיסות לפריז

חבילה בהרכבה עצמית לפריז

חבילות לפריז

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לפריז

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לפריז

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע על נופש בפריז

חופשה היא תמיד מהנה. עצם ההתנתקות מהבית, העבודה והשגרה היומיומית מהווה כבר התחלה של רגיעה וכולנו זקוקים מדי פעם לאתנחתא טובה שתרחיק אותנו מהדאגות היומיומיות שלנו. ישנם יעדים מבוקשים במיוחד משום שהם לא רק מרחיקים אותנו מהיומיום, אלא גם מקרבים אותנו למשהו אחר ומצליחים לאתגר אותנו בכל פעם מחדש. אחת הדוגמאות הטובות ליעד מסוג זה היא העיר פריז. 
 
מה מיוחד בנופש בפריז?
פריז היא עיר האורות, המסעדות הטובות, הרחובות הקסומים, המוזיאונים החשובים והאווירה. כאשר אנחנו חושבים פריז אנחנו מיד מתמלאים בניחוח אירופי רחוק ועדין שמשלב בין קרואסון ביד אחת וכרטיס למופע מעניין וייחודי ביד השנייה. חופשה בפריז היא חופשה מיוחדת מכמה וכמה סיבות. העיר הענקית והמיוחדת משלבת בין אמנות ייחודית, תרבות ענפה, אוכל איכותי ומשגע וכמובן מגוון אטרקציות לכל המשפחה. משום כך נופש בפריז הוא כה מיוחד ומתאים לכל מטרה ולכל ייעוד.
 
 איזה מבחר יש של נופש בפריז?
נופש בפריז יכול בקלות להיות חופשה רומנטית של בני זוג, ירח דבש חלומי, חופשה משפחתית מהנה וכמובן חופשה עם חברים. בשל המגוון הרחב שמציעה העיר ניתן למצוא בה מה לעשות בכל סוג של חופשה ובכל מקרה אין לוותר על החוויה החלומית של ההליכה ברחובותיה של פריז. ניתן לראות בה מופעי בידור, מוזיאונים גדולים, פארקי שעשועים מתקדמים, מבנים ארכיטקטוניים מודרניים ויפיפיים או סתם לשבת באחד מבתי הקפה ולתהות על העוברים והשבים.
 
נופש בפריז – כמה זמן?
משום שפריז היא עיר כה מגוונת נופש בפריז יכול להימשך כמה ימים או יותר מכך. העיר היא מרתקת ומהפנטת ולכן בילוי בה לעולם לא נגמר. בזכות חיי הלילה התוססים שלה הנופש בפריז יכול להימשך מספר רב של לילות. אפשרות נוספת היא לצאת לסביבות פריז לטיולים קצרים ולהכיר את האזור ואת הכפרים שסובבים את העיר המדהימה בעולם. כך או כך, פריז מומלצת לטיול בעיקר בתחילת הקיץ או בסופו כאשר הטמפרטורה נוחה ומאפשרת טיולים ברחבי העיר ללא חשש מקור או חום קיצוניים. 

ברגע האחרון לפריז

משתלם להיות ספונטניים

שלח