ניו יורק עם ילדים

ניו יורק עם ילדים

טיסות לניו יורק

חבילה בהרכבה עצמית לניו יורק: טיסה+מלון

טיולים מאורגנים לניו יורק

הצג רשימת יעדים לבחירה

מידע על ניו יורק עם ילדים

שייט  לפסל החירות - מה שהופך את הביקור בפסל לאטרקציה נהדרת לילדים הוא בעיקר הדרך אליו – שיט על גבי ספינה שיוצאת מבאטרי פארק ומגיעה עד לסטייטאן איילנד. יש חבילות שיט שונות – ארוכות יותר או פחות, בסופו של דבר תגיעו לפסל ובוודאי תיאלצו לטפס במדרגות. אם תרצו לפנק את הילדים במיוחד ולהגיע לראש הפסל לתצפית מהכתר המפורסם, הקפידו להזמין זאת מראש, ומספיק זמן מראש. כך או כך, זהו אחד מהאתרים הראשונים לביקור עם ילדים בניו יורק. 
 
חנויות קונספט – בניו יורק נמצאות חנויות הדגל של כל היצורים, הדמויות והאגדות האהובות על ילדים. כך למשל תמצאו חנות של מוצרי דיסני עם כל הבובות האהובות והמוצרים הנלווים אליהם. חנות דגל נוספת היא זו של חברת לגו, שנמצאת במרכז רוקפלר ומזמינה את המבקרים לא רק לקנות אלא גם להתנסות, לבנות וליהנות מבניית מודלים ומשחקים שקשורים למותג. חנות הצעצועים של שוורץ נחשבת לחנות הצעצועים המפורסמת ביותר בעולם אולי בגלל שכיכבה בסרט "ביג" בו טום הנקס מנגן על פסנתר רצפה ענק. שלוש קומות של צעצועים ומשחקים לילדים יחייבו אתכם לפתוח את הארנק אבל זו בהחלט חוויה. כל אלו ועוד קשורים כמובן גם לחווית קניה, אבל אם יש לכם סבלנות וגם קצת יכולת להציב גבולות גם אתם תמצאו את הביקור בחנויות הצבעוניות והשמחות הללו לחוויה. 
 
סנטרל פארק – הריאה הירוקה הכי מפורסמת של ניו יורק, מזמינה אתכם לקחת את הילדים כדי לנוח מההמולה והשאון של רחובות ניו יורק. בפארק גן חיות, מדשאות, אגמים מלאכותיים, משטחי החלקה, שבילי אופניים, דוכני אוכל, שבילי הליכה ועוד. באירועים מיוחדים יש בפארק מופעי מוזיקה, קונצרטים ומופעי רחוב – אפשר לקבל מידע מעודכן על כל הנעשה בפארק דרך אתר האינטרנט של המקום.  מומלץ לקחת סל קטן עם כמה מצרכי מזון, ולעשות פיקניק משפחתי ממש כמו ניורקים אמיתיים. 
 
מוזיאון הטבע של ניו יורק – מוזיאון פופולרי מאוד המהווה אתר תיירות מרכזי של ניו יורק אשר מציג תערוכות מעולם הטבע והחי על פני שטח עצום בגודלו. תערוכות של חלל ומדע, דינוזאורים, מאובנים – כל אזור מוקדש לתחום אחר לחלוטין. בתוך המוזיאון קיים "פלנטריום היידן" המציג תערוכות בתחום האסטרונומיה, החלל והיקום באופן שמותאם לילדים. שיא הביקור בפלנטריום קשור למופע "מסע לכוכבים". הכניסה לפלנטריום כרוכה בתשלום נפרד. 
 
מוזיאון "סוני" לטכנולוגיה – אם יש לכם ילדים שמשוגעים על גאג'טים, טכנולוגייה ומשחקים אלקטרונים, מדובר בגן עדן מושלם בשבילם. ענקית האלקטרוניקה "סוני" הקימה את המקום שבו תמצאו את כל המשחקים, הסימולציות, האנימציות ושכלולי המחשב שתוכלו להעלות בדעתכם. בנוסף למשחקי הנאה, יש במקום הזדמנויות לא מעטות להתנסות ולמידה בעלת ערך מוסף חינוכי. המלצה תכנונית - אל תתחילו עם זה את היום – לא בטוח שתצליחו להוציא משם כל כך בקלות את הילדים. 

ברגע האחרון לניו יורק

משתלם להיות ספונטניים

שלח