אטרקציות בהודו

אטרקציות בהודו

טיסות להודו

חבילה בהרכבה עצמית להודו

טיולים מאורגנים ללהודו

הצג רשימת יעדים לבחירה

מידע על אטרקציות בהודו

עומדים לטייל או לנפוש בהודו? זה הזמן להתעדכן באטרקציות החובה ברחבי המדינה. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה של אטרקציות מומלצות בהודו. 
 
• הטאג' מאהל- אחד משבעת פלאי תבל החדשים ואחד מהמונומנטיים המפורסמים ביותר בעולם. הטאג' מאהל הינו מבנה מרשים ביופיו הממוקם בעיר אגרה שבהודו.
 
• האמפי- כפר קטן הממוקם בדרום הודו. לאורך המאה ה-20 הכפר הקטן הפך לאחד מהאזורים התיירותיים ביותר בהודו, ומאות אלפי תיירים פוקדים אותו מדי שנה. הכפר מופרד באמצעות נהר שמשני צידיו תוכלו למצוא: שדות אורז, סלעי ענק, הרים והמון שטחים ירוקים. 
 
• מנאלי- עיירה קטנה ומטריפה הממוקמת בעמק קולו. העיירה צבעונית עטופה בהרים גבוהים, פסגות ההימאליה, יערות סבוכים ומעיינות חמים. 
 
• העיר רישקיש- עיר הממוקמת בצפון הודו על גדות נהר הגנגס. עיר זו מהווה מעין "בבואה" של החוויה הרוחנית בהודו עם אלפי בודהיסטים  המתהליכים ברחובות ואשרמים הפרוסים בכל רחובותיה של העיר. עיר זו נחשבת לקדושה בקרב בני הדת הודהיסטית בהודו, ומכאן יוצאים המון "טרקים" הנמשים בין יום אחד לחמישה ימים. בין הטרקים הבולטים ביותר היוצאים מרישקיש תמצאו את טרק המפלים הכולל הליכה בין הרים ירוקים, מרחבי טבע עוצרי נשימה והמון פרפרים וציפורים. טרק זה הינו טרק חד יומי והוא מיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין לחוות את נפלאות הטרקים בהודו מבלי להיכנס להרפתקאות בני מספר ימים. 
 
• דלהי- בירת הודו וללא ספק העיר החשובה והמרכזית ביותר במדינה. במידה ותבחרו להתחיל את הטיול שלכם בדלהי, היא תפגיש אתכם בעוצמה חזקה וללא כל הכנה מוקדמת עם הריחות והצבעים אותם אתם עומדים לחוות במהלך הטיול. 
 
• ורנסי- עיר הממוקמת על נהר הגנגס ובה מתקיימים טקסי שריפת הגופות המפורסמים על גדות הנהר. טקס שריפת הגופות מיועד אך ורק לאילו מביניכם המועדים למה הם הולכים לראות. 
 
• המקדים האירוטיים בקג'וראהו- אחד מהאתרים התיירותיים ביותר בהודו. מתחם זה כולל 26 מקדשים אשר נותרו מתוך 80 מקדשים שנבנו במקום במהלך האלף הראשונה לספירה. על גבי המקדים התשמרו פסלים של נשים וגברים בסגנון הקמה סוטרה. 
שלח