חבילות שייט כולל טיסות

חבילות שייט כולל טיסות

חבילות שייט כולל טיסות

החופשה המושלמת
שלח
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
חבילות
שלח

חבילות שייט כולל טיסות

חבילות שייט כולל טיסות – הדרך ליהנות

שמיים ומים – שילוב חובק עולם
 
מחפשים נופש רומנטי של שייט הכולל טיסות ממקום למקום? תוכלו לשלב בין שני התענוגות וליהנות מחו"ל במיטבו – חבילות שייט כולל טיסות הן טרנד שכבר כבש את העולם. בואו הצטרפו גם אתם למהפכה בחופשה, גלו גם אתם נופים מרהיבים, זה הזמן שלכם לנוע במים, לטוס באוויר, להרגיש את השמיים ואת המים כאחד, בדיוק כמו שאלוהים ברא את העולם. 
 
רומנטיקה בשניים 
 
כשאתם מחפשים רומנטיקה בהתגלמותה, זה הזמן לצאת מהארץ אל עבר הרפתקה לא נודעת כי מקומות זרים תמיד ישדרגו לכם את האווירה של החופשה, יעצימו את היחד, ימזגו אתכם עם נופים אחרים, יקפיצו לכם את האדרנלין. כיף לצאת מהארץ בשניים, במיוחד כשמדובר בשילוב של הפלגה וטיסה ברחבי השמיים, כך אתם מרגישים כמו זוג נערים שבורח מן השגרה אל עבר מסע שלם שיש בו רק הנאה, כיף, עניין ואתכם בלי טרדות היום יום, הכל לשם ההנאה, הבילוי והאינטימיות שחשוב לטפח. בחו"ל הכל רומנטי יותר – המסעדות, האנשים, המקומות, הבילויים, הים הופך כחול יותר רק מעצם היותכם בווייב אחר; אתם נינוחים יותר, פנויים יותר, אוהבים יותר, מקדישים תשומת לב כראוי. 
חבילות שייט כולל טיסות יאפשרו לכם ליהנות ממחירים מוזלים, מתנאי תשלומים נינוחים, מאפשרויות אין סוף של פעם בחיים. אל תוותרו לעצמכם הפעם, אל תגידו בשנה הבאה, חיים פעם אחת והחיים קצרים מדי, השקיעו בעצמכם ובבני זוגכם -  שייט וטיסה יאפשרו לכם חו"ל בהתגלמותו, קסם שאין שני לו. 
 
חופשה לכל המשפחה 
 
גם לילדים מגיע ליהנות מחופשה, ואם אפשר להעניק להם שייט וטיסה ביחד, היש נפלא מכך? החוויה שהם יחוו תאפשר להם ניצוצות בעיניים, התרגשויות ייחודיות, טעם של עוד. חשוב לחשוף אותם אל העולם, אל תרבויות אחרות. חשבו כמה מרגש יהיה עבורם להתבונן על הכל ממבט על הים. חשבו כמה מרגש יהיה גם עבורכם לבלות עם הילדים ובני המשפחה, להתגבש, לראות אותם בעיניים אחרות, בלי לחצֵי היום יום. זוהי הזדמנות מופלאה להיות מאוחדים, לצחוק ביחד, להכיר איים, ארצות, מקומות מרהיבים במחירים השווים לכל כיס. 
 
במקום להזמין שייט בנפרד וטיול מאורגן בנפרד אפשר לבדוק אופציה של טיול מאורגן שייט שמשלב מכל הטוב של טיול מאורגן ושל החופש שבשייט בים הפתוח.