מידע אודות טיסות למינכן

מידע אודות טיסות למינכן

טיסות למינכן

חבילות למינכן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים למינכן

הצג רשימת יעדים לבחירה

חבילה בהרכבה עצמית למינכן: טיסה+מלון

טוס וסע למינכן

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע אודות טיסות למינכן

 
טיסות למינכן יוצאות משדה התעופה בן גוריון באופן סדיר לאורך כל ימות השנה. הנחיתה מתרחשת בשדה התעופה במינכן שנקרא פרנץ יוזף סטראוס שנמצא בסמיכות לעיר. כיום ישנן לא מעט חברות תעופה, ישראליות וגרמניות כאחד המציעות מגוון מאד רחב של כרטיסי טיסה למינכן. עבור מי מביניכם שמעוניין לנפוש בעיר מינכן שבגרמניה, אנו ממליצים ראשית לבדוק את כל האופציות הקיימות ורק לאחר מכן לרכוש כרטיס טיסה במחירים משתלמים. 
 
מה מיוחד בטיסה למינכן?
מה שמייחד טיסה למינכן נעוץ בראש ובראשונה בשדה התעופה של העיר מינכן. בשנת 2008 שדה התעופה במינכן, פרנץ יוזף סטראוס דורג במקום השלישי יחד עם כמה משדות התעופה המובילים ביותר בעולם, ולא בכדי. מבט חטוף על השדה במינכן בהחלט יצדיק את דירוגו הגבוה והתואר לו הוא זכה במרוצת השנים. כמו כן התחבורה משדה התעופה במינכן היא נוחה מאד ויעילה מה שמסייע בצורה משמעותית לכל מי שזה הרגע נחת בגרמניה בעיר מינכן. ניתן למצוא בשדה במינכן שירותי תיירות שונים, השכרת רכב, מסעדות ועוד ..
 
מה המבחר של טיסה למינכן?
טיסה למינכן יכולה להיות טיסה ישירה או לחלופין טיסה שעורכת עצירת ביניים בלבד בעיר וממשיכה ליעדים אחרים בעולם. טיסות המגיעות לשדה במינכן במסגרת עצירת ביניים בדרך כלל ממשיכות לאחר מכן לארצות הברית. טיסות למינכן נחלקות לשלושה סוגים עיקריים טיסות סדירות, טיסות שכר וטיסות במחירים מוזלים. במהלך החגים רמת הביקוש לטיסות למינכן עולה בצורה משמעותית ויש להביא זאת בחשבון מכיוון שדווקא אז המחירים של הטיסות עולים משמעותית. 
 
טיסה למינכן- כמה זמן?
במידה ואתם מעוניינים לרכוש כרטיסים לטיסה סדירה למינכן, מומלץ לעשות זאת מספר חודשים טרם ההגעה למועד הטיסה כדי לחסוך עלויות. משך הטיסה למינכן הינו ארבע שעות וחצי אולם הדבר תלוי מאד בסוג הטיסה. אם ומדובר בטיסה סדירה הרי שאין שום סיבה שהטיסה עצמה תערוך יותר מארבע וחצי שעות, אולם טיסות שכר בעלות סבירות מאד גבוהה לעיכובים בלוחות הזמנים של הטיסות, עלולות להימשך חמש שעות אם לא הרבה יותר, לכן גם טיסות אלו הרבה יותר זולות מטיסות סדירות.

ברגע האחרון למינכן

משתלם להיות ספונטניים

שלח