מידע אודות טיסות לפראג

מידע אודות טיסות לפראג

טיסות לפראג

חבילות לפראג

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לפראג

הצג רשימת יעדים לבחירה

חבילה בהרכבה עצמית לפראג: טיסה+מלון

טוס וסע לפראג

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע אודות טיסות לפראג

אירופה היא יבשת מיוחדת ומגוונת. היא מציעה חופשה מעניינת ובכל נקודה שננחת בה ההיסטוריה מדברת אלינו מכל רחוב או פינה בעיר. אחת הדוגמאות לעיר שבה ההיסטוריה וההווה חוברים להם יחדיו היא העיר פראג. העיר פראג, בירתה של צ'כיה היא עיר שבה העבר וההווה חיים להם יחד. עיר עם היסטוריה ענפה והווה שוקק חיים, שידעה תהפוכות רבות במהלך השנים וכיום מהווה יעד תיירותי חשוב באירופה.
 
מה מיוחד בטיסה לפראג?
טיסה לפראג מביאה את הנופשים בה לעיר שכולה תיירות. העיר ידעה תקופות של תור זהב אמנותי ורוחני ומשום כך פועלים בה מוזיאונים גדולים וחשובים. בשנות השישים של המאה ה 20 פעלו בעיר וחיו בה היוצרים החשובים ביותר והאמנים הטובים ביותר יצרו בה וחיו אותה. מלבד כל אלה מציעה העיר מסעדות מיוחדות, שווקים תוססים והכי חשוב אווירה מדהימה של עיר ישנה- חדשה גם יחד. חיי הלילה תוססים בה וכל מי שמגיע לעיר מספר כמה נעים להתהלך ברחובותיה ולהתרשם מהיופי הארכיטקטוני שלה. כמו כן ניתן למצוא דילים לפראג שמשלבים גם מלון בחבילה.
 
איזה מבחר יש של טיסה לפראג?
טיסה לפראג יכולה להיות טיסה ישירה מישראל או טיסה עם עצירת ביניים באחת הבירות האירופיות.  קיימות טיסות סדירות לפראג עם חברת אל על ועם חברת התעופה הצ'כית ובמקביל גם טיסות צ'רטר יוצאות מדי שבוע אל העיר היפה פראג. ניתן למצוא דיל שמשלב גם מלון בחבילה ובכך מוזיל את עלות החופשה באופן משמעותי. אפשרות אחרת היא לבחור את המלון בנפרד וליהנות משפע אפשרויות הלינה שמציעה העיר. ניתן לשדרג את החבילה עם רכב שכור שבעזרתו תוכלו לצאת מהעיר ולטייל בסביבותיה. 
 
טיסה לפראג - כמה זמן?
טיסה לפראג תביא אתכם אל יעדכם בתוך זמן קצר. משך הטיסה הוא כארבע שעות ובסיומם אתם מגיעים לאחת הערים היפות באירופה ובעולם כולו. קחו בחשבון שעצירת ביניים עלולה לעכב אתכם קצת, לכן אם אתם בטיול משפחתי נסו להימנע מטיסה עם עצירת ביניים. במקרה שאתם טסים דרך בירה אירופית אחרת ניתן לנצל את ההזדמנות לטייל בעיר במהלך העצירה. 

ברגע האחרון לפראג

משתלם להיות ספונטניים

שלח