טיסות לקלן

טיסות לקלן

טיסות לקלן

טיסות לקלן

חיפשתם טיסות לקלן?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לקלן
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לקלן

קלן היא אחת הערים הגדולות בגרמניה. היא עיר בעלת סגנון מיוחד מאוד. רבים מבנייניה בנויים בסגנון ארכיטקטוני מתקופת ימי הביניים. הכנסיה הגותית שלה נחשבת לאחד המבנים המפורסמים והמתויירים בגרמניה. האביב הוא זמן נפלא לבקר בעיר. אז מתקיים בה פסטיבל האביב המקומי המושך אליו מבקרים מאירופה והעולם. העיר קלן משלבת, כאמור, מבנים בסגנון ומתקופת ימי הביניים יחד עם חיי עיר תוססים. יש בה מוזיאונים נפלאים, ביניהם מוזיאון לודוויג, מוזיאון השוקולד ועוד. בתוך העיר ישנן ריאות ירוקות בצורה של יערות ופארקים בהם אפשר להעביר זמן ולהתנתק מהמולת העיר. ניתן לבקר בה בגשר המנעולים המפורסם, במעיינות מרפא ובשלל אטרקציות נוספות בעיר. טיסות ישנן כל ימות השנה כך שבכל עת שברצונכם לבקר בה ישנה אפשרות לעשות זאת.
 
מה מיוחד בטיסות לקלן
טיסות לקלן ניתן למצוא בכמות גדולה יחסית למרות שאינה בירת גרמניה. הדבר מוכיח על חשיבותה של העיר. העיר היא מגוונת מאוד הן מבחינה תרבותית ואנושית והן מבחינת העיר והחוויות שניתן לחוות בה. העיר ממוקמת ממש מעל מפלי הריין, כך שיציאה קצרה מן העיר תביא אתכם לאתר טבע מופלא ביופיו. ישנן טיסות לקלן בכמות גדולה יחסית אשר עוברות דרך טורקיה. זאת בשל העובדה שחלק ניכר מתושביה הם טורקים. הדבר יוצר בעיר פסיפס מעניין ושילוב של מזרח עם מערב.
 
איזה מבחר של טיסות לקלן יש?
טיסות לקלן כאמור אינן ישירות מישראל אך ניתן למצוא טיסה לקלן בקלות יחסית. חברות תעופה טורקיות מציעות טיסות רבות יחסית מישראל אשר עוצרות באיסטנבול. מלבד טורקיה ניתן לטוס גם דרך שווייץ, אוסטריה או עם חברת התעופה הגרמנית לופטהנזה אשר מבצעת עצירה במינכן. בכל מקרה לאורך כל השנה ישנו היצע רב של טיסות דרך יעדי ביניים שונים.
 
טיסות לקלן- כמה זמן?
טיסה לקלן לוקחת כארבע שעות כשיש להוסיף את עצירות הביניים עם חברות התעופה השונות. ניתן להגיע אל העיר כמובן דרך גרמניה גם בטיסה פנימית מאחת הערים אליהן יש טיסה ישירה מישראל. ניתן לבקר בעיר מספר ימים ואף יותר מכך, תלוי בקצב הטיול והאם מתכננים לצאת מן העיר ליעדים קרובים.
 
אנחנו באיילה מציעים מגוון טיסות ודילים גם לערים נוספות בגרמניה, כמו דילים לברלין , טיסות למינכן. בנוסף תוכלו להעזר בסוכנים שלנו למציאת חבילה נוחה ומתאימה עבוכם, סגירת מלון, טיסה וגם אטרקציות ברחבי גרמניה