טיסות לפינלנד

טיסות לפינלנד

טיסות לפינלנד

טיסות לפינלנד

חיפשתם טיסות לפינלנד?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לפינלנד
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות
שלח

טיסות לפינלנד

אנו מאמינים כי טיסה לפינלנד היא בשבילכם אם אתם רוצים לחוות משהו שונה לחלוטין, לראות את הנופים שמעולם לא ראיתם ולא דימיתם לעצמכם: נופים קפואים שכאילו גם קפאו בזמן, עולם צומח וחי עשיר וייחודי לאיזור הצפוני שבו פינלנד נמצאת, תרבות צפונית אמיתית, אשר כוללת בתוכה מאכלים מסורתיים, שתייה מסורתית, מוסיקה מסורתית ועוד. פינלנד היא שונה מכל מה שהכרתם עד עתה – היא לא דומה לאירופה הקלאסית, היא בוודאי לא דומה לישראל, היא תציג בפניכם את הפן הצפוני והמבודד של העולם, את הצד של העולם שבו יש עיירות כפריות ומושלגות, בתי עץ המחוממים על ידי אח בוערת, מקום שבו מסתובבים איילי הצפון, ממש כמו באגדות.
 
מה מיוחד בטיסות לפינלנד?
טיסות לפינלנד הן מיוחדות יותר מעוד טיסה לבירה אירופית או לעיר גדולה בארצות הברית. מצד אחד, פינלנד היא מדינה מפותחת מאוד, ויש בה ערים גדולות אשר בהן לא חסר דבר מבחינת האוכל, התרבות, גורדי השחקים, המרכזים הפיננסיים, התחבורה וכו'. אך מצד שני, טיסה לפינלנד תחשוף אתכם בפני הצד הפחות מוכר של פינלנד, שאותו לא תוכלו למצוא בשום עיר גדולה ומרכזית באירופה או בארצות הברית: אנחנו מדברים על הצד הכפרי והקסום, הקפוא והמושלג, המבודד והרומנטי, של המדינה הזו.
 
איזה מבחר יש של טיסות לפינלנד?
מישראל לא תוכלו למצוא באופן ישיר טיסה לפינלנד, אלא תאלצו להזמין טיסה לפינלנד אשר כוללת חניית ביניים בתוכה. היתרון הגדול בהזמנת טיסות לפינלנד, הוא האפשרות לחנות כמעט בכל מקום באירופה, אך בכל זאת לא להאריך את משך הטיסה ואורך המסלול. אפשר לנצל את חניית הביניים הזו לטיול בן מספר שעות או מספר ימים בברלין למשל, באמסטרדם או בלונדון. שדה התעופה העיקרי של פינלנד ממוקם ליד העיר הבירה והעיר הגדולה ביותר במדינה – הלסינקי.
 
טיסות לפינלנד – כמה זמן?
זמן הנסיעה הכולל מפינלנד לישראל תלוי בעיקר בחניות הביניים השונות שתכננתם לאורך המסלול שלכם. למשל, טיסה לפינלנד, כולל עצירת ביניים יכולה להימשך כשבע שעות, אך גם כעשרים שעות, במקרה וההמתנה בעצירת הביניים היא ארוכה במיוחד.