טיסות לאיביזה

טיסות לאיביזה

טיסות לאיביזה

טיסות לאיביזה

חיפשתם טיסות לאיביזה?

 הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הטיסות לאיביזה
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות.
שלח

טיסות לאיביזה

בדרך כלל, קהל היעד העיקרי של איביזה נמצא בחתך הגילאים שבין 21 ל- 30. בארץ ניתן ליהנות מדילים משתלמים לאיביזה שכוללים טיסה ובית מלון. בעקבות הביקוש הער בקרב הציבור הישראלי לטוס לאיביזה במהלך הקיץ, תקופה זו שופעת בדילים של טיסות מוזלות לאיביזה. אחת מהאפשרויות המוצלחות לחסוך בעלויות היא דרך התארגנות משותפת של כמה חברה צעירים, שיכולה לסייע להשיג דילים משופרים של טיסות מוזלות לאיביזה.
 
מה מיוחד באיביזה?
מה שמיוחד למעשה באיביזה קשור ישירות לאווירה הצעירה והתוססת שמאפיינת יעד זה. לפיכך ניתן למצוא כיום דילים הכוללים מסיבות חוף באיביזה הכוללים גם טיסות מוזלות לאיביזה, בתי מלון וכמובן את הכרטיסים למסיבה עצמה. אם ברצונכם להוזיל את עלויות הטיסה לאיביזה ניתן גם לבצע את הרכישה מהיעד של עצירת הביניים. אופציה זו היא נהדרת ויכולה לחסוך משמעותית בעלויות החבילה הכוללת, ומתבססת על מקום פנוי ברגע האחרון.
 
איזה מבחר יש?
כיום ישנו מבחר רב של חברות תעופה שמפעילות טיסות מישראל לאיביזה, וכל שעליכם לעשות הוא לבחור בחברת התעופה שמציעה את הטיסה המתאימה ביותר עבור צרכיכם. שתי האפשרויות המרכזיות של טיסות לאיביזה מתחלקות לטיסות ישירות לאיביזה המוצעות בעיקר במהלך עונת התיירות, או טיסות עם עצירות ביניים לאיביזה שלרוב עוצרות בברצלונה או במדריד שבספרד. שדה התעופה באיביזה נמצא במרחק של שבעה ק"מ בלבד מהאי, וניתן להגיע אליו על ידי אוטובוס או מונית לשיקולכם.
 
כמה זמן?
טיסות ישירות לאיביזה ללא עצירות ביניים אורכות כחמש שעות בממוצע. טיסות עם עצירות ביניים ימשכו פרק זמן גדול יותר והעצירה תתבצע בערי אירופה ולרוב בברצלונה או רומא. מרבית הטיסות שמפעילות חברות תעופה ישראליות מוצעות בעונת הקיץ. ניתן להגיע לאי עצמו משדה התעופה או על ידי אוטובוס או מונית כאמור, או על ידי השכרת אופנוע, מה שחביב מאד על קהל הנופשים הצעירים שמגיעים לאי.