טיסות לנפאל

טיסות לנפאל

טיסות לנפאל

טיסות לנפאל

טיסות זולות לנפאל

 
דמיינו לעצמכם מדינה אשר רוב רובה של שטחה מורכב מרכס הרי ההימלאיה האדירים, מדינה אשר כחמישית  משטחה מוכרזת כשמורת טבע, מדינה שבה התרבות והמנהגים שונים כל כך ממה שאנחנו מכירים כאן אצלנו בישראל, מדינה אשר רוב התושבים בה גרים בכפרים וביישובים חקלאיים, חיים בפשטות ובצמצום ומעניקים אהבה לכל תייר מזדמן אשר נקלע בדרכם. המדינה הזו איננה דמיונית, היא אכן קיימת – אנו מדברים כמובן על נפאל.
בין אם אתם מעוניינים לדרוך בשבילי טרק האנאפורנה המפורסם כל כך, בין אם אתם רוצים לספוג את התרבות ואת האווירה של האנשים המדהימים אשר חיים במדינה זו, או בין אם אתם חפצים לצפות (ואולי אף לטפס) על הר האוורסט, המקום הגבוה ביותר על פני כדור הארץ, אתם בוודאי שוקלים כבר האם וכיצד להזמין טיסות לנפאל.
 
מה מיוחד בטיסות לנפאל?
כפי שכבר בוודאי הבנתם ושמעתם לא פעם, נפאל היא ארץ מדהימה ביופיה אשר מציעה למטיילים בה אטרקציות רבות אשר כמותן לא תוכלו למצוא בשום מקום אחר בעולם. אנחנו מדברים על רכס ההימלאיה המרשים, אשר בו תוכלו לטייל הן באופן רגלי והן באופן רכוב, על הנהרות השוצפים אשר בהם תוכלו לבצע ראפטינג נועז, על הסנפלינג אותו תוכלו לבצע מפסגות ההרים השונות, על החוויה המיוחדת שבהגעה לכפרים קטנים, נידחים וקסומים בפינה של העולם.
 
איזה מבחר יש בטיסות לנפאל?
בכל הנוגע לטיסות לנפאל עצמן, מדובר בדרך כלל בטיסות אשר נוחתות בנמל התעופה הראשי של נפאל ליד עיר הבירה קטמנדו. יש לכם אפשרות לטוס בטיסה ישירה מהארץ, לטוס בטיסה עם עצירות ביניים, או אפילו לנסוע לשדה התעופה של ירדן, הממוקם ברבת עמון, ומשם להמריא בטיסה קצרה ומהירה הרבה יותר ישירות לנפאל. שיטת טיסה זו נקראת סע וטוס, והיא מאפשרת לכם להנות ממחירים נוחים יותר ומזמני טיסות קצרים הרבה יותר.
 
טיסות לנפאל – כמה זמן?
מכיוון שיש הרבה מאוד דרכים שונות לטוס לנפאל, הטיסות לנפאל משתנות באורכן. טיסה ישירה מרבת עמון תארך מספר שעות בודדות, בעוד טיסה מישראל דרך יעד באירופה יכולה לארוך כיממה. 
 
מטיילים רבים מגיעים לנפאל כחלק מטיול רחב ביבשת כשהם מתחילים את המסע בטיסה להודו וממשיכים לנפאל ושכנותיה.
שלח