טיסות לפורטוגל

טיסות לפורטוגל

טיסות לפורטוגל

טיסות לפורטוגל

שלח
טיסות ליסבון

טיסה לפורטוגל ברגע האחרון

בין התאריכים, 04.06 - 11.06
טיסת שכר
NEOS
טיסות ליסבון

טיסות לפורטוגל

בין התאריכים, 11.06 - 18.06
טיסת שכר
NEOS

ברגע האחרון לפורטוגל

משתלם להיות ספונטניים

כרטיסי טיסה זולים לפורטוגל

טיסות ליסבון

טיסה לפורטוגל

בין התאריכים, 02.07 - 09.07
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ליסבון

טיסה לפורטוגל

בין התאריכים, 30.07 - 06.08
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ליסבון

טיסות זולות לפורטוגל

בין התאריכים, 06.08 - 13.08
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ליסבון

טיסה זולה לפורטוגל

בין התאריכים, 04.06 - 11.06
טיסת שכר
NEOS
שלח

פורטוגל

 
האם אתם מעוניינים ליהנות ולנפוש במדינה הים תיכונית הכי לא ים תיכונית? רוצים לספוג את הנוף הנשקף מן הנקודה הדרומית ביותר באירופה? רוצים להשתכשך במימיו של האוקיינוס האלנטי? ליהנות מתרבות קולינרית המורכבת בעיקר מפירות ים ומדגים? להרגיש כמו בברזיל רק במרחק של פחות ממחצית משעות הטיסה? לחוות אתרים היסטוריים של תרבויות ודתות רבות מאלפי השנים האחרונות? ייתכן כי הגיע הזמן לשקול הזמנת טיסה לפורטוגל. פורטוגל ממוקמת בדרום מערב אירופה, בחלק המערבי של חצי האי האיברי אותו היא חולקת עם שכנתה ספרד. 
 
מה מיוחד בטיסות לפורטוגל?
פורטוגל מאפשרת לכם להרגיש – גם מבחינת התרבות וגם מבחינת הנופים – כאילו הגעתם לדרום אמריקה. למי שאין זמן או תקציב לטוס כל הדרך לריו דה ז'ניירו, יותר ממוזמן להגיע לליסבון שבפורטוגל. בפורטוגל תוכלו לספוג אווירה פורטוגזית אותנטית, לשמוע את גלגול השפה, את המוסיקה הפורטוגזית, את מאכלי הים המפורסמים והטריים אשר מובאים הישר ממיימיו של האוקיינוס האטלנטי. יחד עם זאת, פורטוגל היא מדינה אירופית לכל דבר, וככזו היא מאפשרת לכם גם חוויות אחרות, אורבניות יותר, אשר מבוססות בעיקר בערים הגדולות והמודרניות של המדינה. כך שלמעשה אתם יכולים ליהנות משני העולמות במקביל – גם אווירה פורטוגזית דרום אמריקאית, וגם תרבות אירופאית אשר ספוגה בהשפעות נוצריות קתוליות, מוסלמיות וגם יהודיות – כראוי להיסטוריה של מדינה וותיקה כפורטוגל.
 
איזה מבחר יש?
אמנם אין טיסה ישירה מישראל, אלא יש צורך בהזמנת טיסה אשר כוללת חניות ועצירות ביניים בעיר אירופאית אחרת, אך הדבר יכול לבוא לטובתכם, משום שאפשר לשלב, במהלך הטיסה , גם ביקור במדינה אחרת ובערים אחרות. למשל, תוכלו להזמין טיסה עם חניית ביניים של יום או יומיים ולהנות משילוב של יעד נוסף כמו טיסה לברצלונה כעיר מעבר ובינתיים ליהנות מהעיר הספרדית התוססת ואולי אפילו לתפוס משחק כדורגל איכותי ולראות את מסי וחבריו בקאמפ נואו, ורק לאחר מכן להמשיך משם בטיסה לפורטוגל.
 
 
כמה זמן?
טיסה ישירה לפורטוגל מישראל איננה קיימת, ולכן מדובר בזמנים משתנים בהתאם לחניות הביניים. שימו לב שבדרך כלל זמן הנסיעה הכולל איננו יורד משמונה שעות.