טיסות לריגה

טיסות לריגה, לטביה

טיסות לריגה

טיסות לריגה

שלח
טיסות ריגה

טיסות לריגה

בין התאריכים, 26.06 - 03.07
טיסת שכר
AIR BALTIC
טיסות

טיסות לריגה

ריגה היא בירתה של לטביה, המדינה הגדולה מבין המדינות הבלטיות. היא שוכנת על גדותיו של נהר הדאוגבה כך שבמהלך הטיול אפשר להנות מהליכה נינוחה על שפת הנהר. את העיר חוצה תעלת פילטש אשר מפרידה בין העיר העתיקה לחדשה. ריגה מאפשרת ליהנות משני העולמות. בעיר העתיקה אפשר למצוא מבנים היסטוריים, כנסיות, צריחים ומגדלים אשר הופכים את ההליכה בה למיוחדת. בעיר החדשה אפשר למצוא בתי קפה, מסעדות ומקומות בילוי. בסוף השבוע חיי הלילה בעיר תוססים. ביתר השבוע הם רגועים. טיסה לריגה תביא אתכם לעיר שהולכת ומשתדרגת והופכת למערבית ככל שמתרחק זמן התפרקותה של ברית המועצות.
 
מה מיוחד בטיסות לריגה?
ריגה היא כאמור עיר ישנה- חדשה. יש בה מוזיאונים רבים, מבנים היסטורים וגם מבנים הבנויים בסגנון האר- נובו: סגנון חדשני אשר משלב בבניה גם עיטורים ודמויות שונות בסגנון חופשי . עד כמה שהעיר, כצפוי לעיר הנמצאת בצפון אירופה, היא קרה, כך התושבים הם אדיבים, חמים ומקבלים את התיירים בברכה. טיסות לריגה יראו לכם את משמעותם של הנישואין בצורה הכי מוחשית שיש: מעל תעלת פילטש המפרידה בין העיר העתיקה לישנה ישנו גשר עליו מחוברים מנעולים רבים. זוגות שעומדים להנשא מביאים עימם מנעול, מחברים אותו למעקה הגשר וזורקים את המפתח למים. אם אתם מחפשים טיסה לריגה לכבוד ירח דבש, עשו זאת גם אתם.
 
איזה מבחר של טיסות לריגה יש?
חברת אייר בלטיק מציעה טיסה ישירה לריגה מישראל. מלבד חברה זו ניתן לחפש טיסות שמפעילות חברות אירופאיות שונות עם עצירות ביניים. עם החברות המפעילות טיסות לריגה נמנות: KLM, Turkish Airlines ועוד. שדה התעופה של ריגה הוא הגדול מבין שדות התעופה של המדינות הבלטיות ולכן מספק שירותים מתקדמים. יש ממנו קו אוטובוס לעיר שפועל בתדירות גבוהה וכן אוטובוסים לערים נוספות במדינה.
 
טיסות לריגה- כמה זמן?
טיסות לריגה נמשכות כשלוש וחצי עד ארבע שעות, לא כולל עצירות ביניים. ניתן למצוא טיסות סדירות וגם טיסות צ'רטר שמוזילות את המחיר. כל אחת מאותן טיסות יכולה להיות ישירה או עם עצירה. הטיול בריגה יכול להמשך מספר ימים. אם ברצונכם לצאת מהעיר ולטייל ברחבי המדינה הקדישו לטיול שבוע לפחו
שלח