טיסות לרוסיה

טיסות לרוסיה

טיסות לרוסיה

טיסות זולות לרוסיה

שלח
טיסות
טיסות

כרטיסי טיסה לרוסיה

טיסות
טיסות

טיסות לקייב, אוקראינה

טיסות
טיסות

טיסות לאודסה, אוקראינה

טיסות
טיסות

דילים ברגע האחרון

משתלם להיות ספונטניים
שלח

רוסיה

רוסיה היא מדינה יפהפיה וכמובן מורכבת מאוד. מאז התפרקותה של ברית המועצות לשעבר עוברת רוסיה שינויים רבים. היא הולכת ונהיית תיירותית ומערבית יותר ויותר אם כי עדיין קיים בה פסיפס אנושי מורכב והבדלי מעמדות. המקומות המרכזיים לבקר בהם ברוסיה הם כמובן מוסקבה הבירה והעיר סנט פטרסבורג. מלבד שתי נקודות מרכזיות אלה רוסיה מלאה בטבע מדהים ביופיו- אגמים, הרים בהם קיים טבע ונוף פראי שיד אדם כמעט לא נגעה בו ובעלי חיים כמו דובים, זאבים ועוד מסתובבים בו חופשי. במוסקבה האתר המרכזי ביותר הוא הכיכר האדומה והקרמלין שזוהר באורות צבעוניים. סנט פטרסבורג או לנינגרד ידועה בזכות המבנה המיוחד שלה. היא בנויה על איים הנמצאים בדלתא של נהר, מה שנותן לה מראה יוצא דופן.
 
מה מיוחד בטיסות לרוסיה?
רוסיהי הינה עשירה בתרבות ובהיסטוריה וזהו שהולך ומשתנה כל הזמן. אם היום עדיין ניתן למצוא ברוסיה שאריות של הקומוניזם, סביר כי בעוד מספר שנים נראה הרבה פחות משאריות אלה. השירותים התיירותיים ברוסיה הולכים ומשתדרגים כל הזמן. היום ניתן למצוא בתי מלון רבים שהם ברמה גבוהה. רוסיה היא מדינה שכדאי לשקול היטב מתי לטוס אליה. ממש כפי שהיא נעימה, חמימה ועם מזג אויר אידיאלי בקיץ, כך היא קרה, מושלגת, סחופת רוחות וקשה לטיול בחורף. לכן, התדירות של הטיסות אליה גבוהות באופן משמעותי בקיץ.
 
איזה מבחר של טיסות יש?
היעד של טיסה לרוסיה מהארץ הוא בעיקר מוסקבה או סנט פטרסבורג. ניתן למצוא בעונת הקיץ טיסות על בסיס יומיומי, הן בטיסות סדירות והן בטיסות צ'רטר. אותן טיסות יכולות להיות ישירות או עם עצירת ביניים המאריכה אמנם את הטיסה אך מורידה את המחיר. חברות שונות מציעות טיסות לערים הרוסיות, ביניהן: אל על, ארקיע וישראייר וכן חברות תעופה רוסיות, אוקראיניות, וחברות תעופה אירופאיות נוספות.
 
כמה זמן טיסה?
הטיסה נמשכת כשלוש וחצי שעות, לא כולל עצירות. העצירה יכולה להמשך כשעה וחצי או יותר, תלוי בטיסה. הטיול עצמו יכול להמשך שבועיים לפחות. בטיסה למוסקבה או טיסה לסנט פטרסבורג מומלץ להקדיש שבוע לכל אחת, כאשר טיולים מחוץ לערים יכולים להוסיף זמן רב של טיול.