טיסות זולות לסנט פטרסבורג

טיסות זולות לסנט פטרסבורג

טיסות לסנט פטרסבורג

טיסות לסנט פטרסבורג

שלח
טיסות
טיסות

ברגע האחרון לסנט פטרסבורג

משתלם להיות ספונטניים

כרטיסי טיסה זולים לסנט פטרסבורג

טיסות
טיסות
טיסות
טיסות
שלח

טיסות לסנט פטרסבורג

 
סנט פטרסבורג היא העיר העצומה והמרשימה אשר שוכנת בצפון מערבה של רוסיה רחבת הידיים. לעיר יש היסטוריה ארוכה ומרשימה, אשר הותירה חותם במראה של העיר, בתרבות ובאווירה הכללית. העיר שימשה כשער המעבר של רוסיה לאירופה, ואפילו שימשה תקופה מסוימת כעיר הבירה של רוסיה, במקום מוסקבה. בעיר יש כמעט חמישה מיליון תושבים, ושטחה הוא כמעט 1500 קמ"ר (פי שניים מניו יורק ופי שמונה עשר מפריז). התרבות והתיירות מפותחים מאוד בסנט פטרסבורג, ועדות לכך ניתן לראות בכך שהמרכז ההיסטורי של העיר הזו הוכרז כאתר מורשת עולמו על ידי אונסק"ו. ההיסטוריה העשירה של העיר הותירה חותם גם באדריכלות המרשימה של העיר, שבה תוכלו למצוא מבנים מרשימים, רחובות מעוצבים, פסלים ואנדרטאות ועוד אלמנטים אדריכליים מיוחדים. התעלות הרבות בעיר  העניקו לה את הכינוי "ונציה של הצפון". כמו כן בעיר תמצאו שפע מוזיאונים, תיאטראות, בתי אופרה, מנזרים, כנסיות ובתי תרבות אחרים.
 
מה מיוחד בטיסות לסנט פטרסבורג?
טיסות לסנט פטרסבורג לא יוצאות באופן ישיר מישראל, ולכן יש צורך לעבור דרך מוסקבה או עיר אירופית אחרת על מנת להגיע לעיר בטיסה. אפשרות נוספת היא כמובן להגיע ברכב או ברכבת מעיר אחרת – ועל כך נרחיב בפסקה הבאה. מה שצריך לזכור בכל הנוגע לטיסות לסנט פטרסבורג הוא הקור העז השורר בעיר ובאיזור כולו בעונת החורף – הקור העז לעיתים מלווה בסופות שלגים או בקרח על מסלול הטיסה, ולכן טיסות רבות נדחות או מתעכבות עד לשיפור בתנאי מזג האוויר.
 
איזה מבחר יש של טיסות לסנט פטרסבורג?
כפי שציינו, לא תמצאו טיסה לסנט פטרסבורג ישירות מישראל, אלא תצטרכו לעבור דרך עיר אחרת. אפשר לטוס למוסקבה, ומשם לטוס לסנט פטרסבורג, ואפשר לטוס למוסקבה ומשם להגיע ברכב, ברכבת או בכל דרך תחבורה יבשתית אחרת לסנט פטרסבורג. כמובן שחוץ ממוסקבה, תוכלו להגיע כמעט מכל עיר אירופית גדולה לסנט פטרסבורג. למשל ערים במדינות מזרח אירופה.
 
טיסות לסנט פטרסבורג – כמה זמן?
טיסה לסנט פטרסבורג צריכה לקחת לכם בערך 5 שעות, כאשר זמן הטיסה יכולה להשתנות כמובן, בשל שינויי מזג האוויר ועצירות הביניים