טיסות לסקוטלנד

חבילות לאדינבורו

טיסות לסקוטלנד

טיסות לסקוטלנד

טיסות לסקוטלנד

טיסות זולות לסקוטלנד

טיסה לסקוטלנד מביאה אתכם לאחת המדינות היפות באירופה ובה נופים מרהיבים וטבע פראי ובתולי. בשנים האחרונות ישראלים רבים גילו את נפלאות המדינה ואת מגוון מסלולי הטרקים הנפלאים. ניתן לרכוש טיסה ישירה לסקוטלנד הנוחתת באדינבורו או בגלזגו אך כדי להוזיל עלויות ניתן לרכוש טיסה הנוחתת בלונדון או ביעד אחר באירופה ומשם לקחת טיסה מוזלת פנימית או לקחת רכבת. כמו כן, יש אפשרות לרכוש טיסות לסקוטלנד עם מבצע הכולל גם רכב שכור וליהנות מרכב צמוד לאורך החופשה. 
 
פיורדים ואיים
נופי סקוטלנד הינם עוצרי נשימה תודות למפרצים הרבים בחופים המערביים בהם הים חודר עמוק ליבשה וכך נוצרו פיורדים יפים. מול החופים, בעיקר בצפון, ישנם איים קטנים רבים ויפים, בחלקם ניתן לבקר. אחד האיים התיירותיים והאהובים ביותר הוא האי סקיי ובו שמורות טבע יפות עם חיות בר רבות, אתרי טיפול לחובבי ספורט הסנפלינג, מסלולי אופניים עוצרי נשימה ועיירות ציוריות בהן נראה כי הזמן עמד מלכת כמו העיירה דנוויגן והעיירה ברודפורד. אגב, כדאי לדעת כי סקוטלנד מחולקת לשלושה אזורים עיקריים- אזור השפלה ובו הערים הגדולות אדינבורו וגלזגו, אזור הרמה הדרומית המאופיין בעמקים, נהרות ובחופים עם הפיורדים ואזור הרמות הגבוהות בצפון ומולם איים קסומים.    

ניתן לגלות את כל היופי והטבע העשיר של סקוטלנד ואירלנד באמצעות קרוז לאיים הבריטיים שמאפשר לשלב בין חופשה מפנקת בספינת פאר ממיטב החברות בעולם כמו רויאל קריביאן, וגם מאפשר לבקר באיים היפים שבדרך.
 
 
אגם לוך נס
לא ניתן לדבר על טיסה לסקטולנד מבלי להזכיר את אגם לוך נס המפורסם. סביב האגם טירות עתיקות ויפות ובקצה הצפוני של האגם הצר והעמוק ממוקמת עיר היסטורית בשם אינוורנס (Inverness) בה ניתן ללון ולצאת לטרקים רבים באזור. כאמור, ניתן לקחת טיסות לסקוטלנד הנוחתות באדינבורו, עיר הבירה של סקוטלנד, אשר ממוקמת בחוף המזרחי. אדינבורו מציעה שפע אטרקציות תיירותיות, החשובות ביניהן טירת אדינבורו, ארמון הולירוד, קתדרלת סנט גילס (Snt. Giles), מוזיאון הילדות המציע אוסף מרשים של צעצועים ובנוסף - אל תוותרו על הפארק הציבורי הרחב ובגבעות קלטון מהן ניתן להשקיף על העיר וליהנות מהנוף היפהפה.
 
טרקים בנופים קסומים
סקוטלנד ידועה בזכות נופיה עוצרי הנשימה ומסלולי הטרקים הרבים. חשוב לזכור כי במהלך הקיץ המדינה גשומה ולכן יש לתכנן היטב את הטרק ולצאת עם כל הציוד המתאים למחנאות. ניתן ללון באכסניות זולות ונקיות או לצאת לטרקים ארוכים בטבע ולישון באוהלים.  
שלח