טיסות לורונה

טיסות לורונה

טיסות זולות לורונה, איטליה

טיסות לורונה

שלח
טיסות ורונה

טיסה לורונה ברגע האחרון

בין התאריכים, 07.08 - 09.09
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ורונה

טיסות לורונה

בין התאריכים, 07.08 - 14.08
טיסת שכר
ישראייר

ברגע האחרון לורונה

משתלם להיות ספונטניים

כרטיסי טיסה זולים לורונה

טיסות ורונה

טיסה לורונה

בין התאריכים, 31.08 - 16.09
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ורונה

טיסה לורונה

בין התאריכים, 31.08 - 16.09
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ורונה

טיסות זולות לורונה

בין התאריכים, 01.10 - 08.10
טיסת שכר
ישראייר
טיסות ורונה

טיסה זולה לורונה

בין התאריכים, 07.08 - 09.09
טיסת שכר
ישראייר

מחפשים טיסות לורונה?

 
הגעתם למקום הנכון!
לסוכנים של איילה נסיעות יש את כל הדילים לורונה ואיטליה
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם עם כמה הצעות
שלח

ורונה

 
טיסות לורונה תקחנה אתכם אל העיר בה מתרחש סיפור האהבה הטראגי של שייקספיר "רומיאו ויוליה"  אשר נכתב על רקע יריבות עמוקה בין שתי משפחות שהתגוררו בעיר בתקופתו של שייקספיר. העובדה שהעלילה עצמה בדיונית לחלוטין אינה מפריעה לתיירים הרבים אשר מגיעים בטיסות לורונה בעיקר כדי להצטלם עם "פסלה" של יוליה אשר הוצב על מרפסתה של אחת מהוילות העתיקות בעיר. גם הארנה העצומה בעלת 20,000 המושבים היא אטרקציה בפני עצמה הממוקמת ממש במרכזה של ורונה. הארנה שרדה עוד מהתקופה הרומית, וכיום היא משמשת את ורונה כבמה מרכזית לאופרות רבות משתתפים ואירועים בימתיים מרשימים.
 
 
כל חופשה טומנת בחובה דברים שונים. יש חופשות שהן יותר רומנטיות ולעומתן חופשות הרפתקניות יותר. יש חופשות באווירה משפחתית ויש חופשות שמטרתן פשוט להירגע. כך או כך חופשה היא דבר מהנה עד מאד שמאפשר לנו תמיד לטעון את עצמנו, למלא מצברים ולהתמלא בכוחות מחודשים. המאמר הבא מסביר מעט על ורונה ועל הייחוד של חופשה בעיר הזו. לכל מי שלא ידע, ורונה היא אחת הערים החשובות באיטליה. זוהי עיר לא גדולה במיוחד אך חשיבותה נובעת מעברה ההיסטורי. 
 
מה אתם יודעים על ורונה?
 
בעיר ורונה מתגוררים כ 600,000 תושבים ושטחה משתרע על פני 602 קמ"ר. כאמור חשיבותה היא במורשת ובהיסטוריה הענפה בה ולכן כל ורונה מאפשרת למטיילים בה לגלות את נבכי העבר. טיול בורונה הוא טיול מיוחד שלוקח את הנופשים בה למסע בזמן. ורונה מגלה אם כן לתיירים עתיקות מדהימות ומבנים יפיפיים שנשתמרו שנים רבות בצורה מדהימה. אם לא די בכך, זוהי העיר המפורסמת של רומיאו ויוליה, שבה הם חוו את סיפור האהבה הסוער שמשמש מאז ועד היום מודל לכל זוג אוהב. 
 
מה תפגשו בורונה?
 
מלבד כל אלה בעיר ורונה פוגשים המבקרים את מיטב האטרקציות של העם האיטלקי, החל ממסעדות מדהימות, המשך בבתי קפה ציוריים שנראה כאילו הם לקוחים מארכיון הסרטים של פליני, כפרים אקזוטיים, חנויות מדהימות, שווקים, מבנים ארכיטקטוניים חדשים ועכשוויים מדהימים ביופיים ועוד. השילוב בין ישן ובין חדש ניכר בכל פינה והוא נעשה בצורה שמאפשרת לתייר להרגיש כאיל הוא משוטט בין דפי ההיסטוריה, בד בבד עם כל פלאי המודרניות והקידמה. 
 
ירח דבש חלומי
 
סיפור אהבתם המופלא של רומיאו ויוליה צובע את ורונה בצבעי אהבה קסומים, ולכן חופשה בורונה יכולה להיות מושלמת כירח דבש. ניתן למצוא כיום דילים מצוינים שמשלבים טיסות יחד עם מלונות ורכב שכור וניתן למצוא בקלות רבה גם טיסות ישירות לעיר ורונה. טיסה לורונה תהיה מושלמת בעיקר בחודשי האביב או בקיץ. עם זאת יש לזכור כי זוהי העונה החמה ולכן העיר בתקופות אלה מלאה. כדאי להזמין מלונות מראש או להגיע בתחילת העונה לפני חודשי העומס.