טיסות לזקינטוס

טיסות לזקינטוס

טיסות לזקינטוס

טיסות לזקינטוס

שלח
טיסות
טיסות

ברגע האחרון לזקינטוס

משתלם להיות ספונטניים

כרטיסי טיסה זולים לזקינטוס

טיסות
טיסות
טיסות
טיסות
שלח

טיסות לזקינטוס

טיסה לזקינטוס תיקח אתכם הישר לאי שנחשב לעיר נמל קטנה, אולם עם צביון, אופי ומראה של יוון האותנטית והעממית. מדובר באי מאוד קטן, עם אוכלוסיה מקומית פשוטה וידידותית, חופים מרהיבים בצבעם הכחול, מלונות בדרגת תיירות גבוהה, מספר אטרקציות תיירותיות מעניינות ובתי קזינו שסביבם התפתחו גם חיי לילה תוססים. טיסות לזקינטוס מבוקשות גם בקרב חובבי הצלילה שכן באי יש חופים ומפרצים קטנטנים המתאימים לצלילה וגולת הכותרת – "המערות הכחולות" שנחשבות לאתר צלילה חובה.
 
רוב הטיסות הישירות לזקינטוס הן טיסות צ'ארטר אשר יוצאות מהארץ בתדירות נמוכה יחסית. טיסות לזקינטוס נוחתות בשדה התעופה של האי, שנחשב לקטן יחסית למרות מספר הטיסות הרב מאירופה שמגיעות למקום במהלך חודשי הקיץ. משך הטיסה  מישראל הוא כשעה וחצי.   אפשרות נוספת  היא טיסה לאתונה בירת יוון, ומשם לקחת טיסת המשך לזקינטוס. לחילופין אפשר לקחת הפלגה לזקינטוס מהעיירה קליני, שנמצאת במרחק של כמה שעות נסיעה מאתונה. התקופה הטובה ביותר לטיול באי היא החל מאפריל ועד אוקטובר; לאחר מכן האי מתרוקן מתיירים, עד לתחילת עונת התיירות הבאה. 
 
למרות שמדובר באי קטן, זקינטוס מציעה מספר מוקדי תיירות שהופכים אותו לאי אטרקטיבי גם למבוגרים וגם לצעירים. באזור אחד של האי נמצאת רצועת חוף מפורסמת אשר מהווה את מרכז הפעילות הלילית של התיירים הצעירים. באזור זה ("לאגאנאס") מרוכזים הוסטלים פשוטים יחסית, ומסביבם ריכוז גדול של מועדונים וברים בהם חוגגים כל הלילה בני נוער אירופאים, בעיקר. יחד עם זאת, גם משפחות עם ילדים מזמינות חופשות בזקינטוס, שכן באי יש שני פארקי מים גדולים ומספר אטרקציות שמתאימות לטיול משפחתי כגון שמורת הטבע של צבי הים או שייט ל"מערות הכחולות".
 
ניתן להזמין טיסות גם במסגרת חבילה הכוללת שהייה במלון.
שתהיה לכם טיסה נעימה.