דילים וחבילות נופש לזקינטוס

דילים וחבילות נופש לזקינטוס

דילים לזקינטוס (חבילה מובנית)

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילה בהרכבה עצמית לזקינטוס: טיסה+מלון

חבילות לזקינטוס

שלח
חבילות
חבילות

ברגע האחרון לזקינטוס

משתלם להיות ספונטניים

חבילות נופש לזקינטוס

חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
שלח

חבילות נופש בזקינטוס

חבילות לזקינטוס, יוון, אפשר למצוא במהלך כל חודשי הקיץ, בין החודשים אפריל ואוקטובר, שהיא עונת התיירות הרשמית של האי. זקינטוס הוא אי הנחשב לעיר נמל בסגנון יווני אותנטי של פעם, ויש אומרים שהיא מזכירה רבות את יפו לפני תנופת השיקום.
 
החבילות הבסיסיות לאי כוללות טיסה לזקינטוס ולינה באחת מן המלונות בעיר, כאשר מחיר החבילה משתנה בהתאם ליעד ובהתאם לרמת המלון. מאחר ולזקינטוס ניתן להגיע גם באמצעות הפלגה מקירילי, ניתן להזמין חבילה הכוללת הפלגה, אם כי הדבר אינו מומלץ בשל הנסיעה הארוכה (כ- 3 שעות) מאתונה לקירילי. בנוסף, ניתן להזמין דיל לזקינטוס אשר כולל טיסה לאתונה וטיסת המשך לזקינטוס.
 
קיים מספר גדול של דילים לזקינטוס אשר משתנה בהתאם לרמת המלון ואופי החופשה. חופיו היפים והאטרקציות התיירותיות של זקינטוס מצד אחד, וחיי הלילה הפעילים מצד שני, הפכו את האי למוקד משיכה בשביל תיירים צעירים ומבוגרים כאחד. לכן, לפני הזמנת נופש בזקינטוס חשוב לבדוק את מרכיבי החבילה, ולוודא שהמלון ושאר פרטי החבילה מתאימים לסוג החופשה שאתם מבקשים לעצמכם.
 
רמת המלונות בזקינטוס נחשבת לטובה באופן כללי. רובן של החבילות כולל מלונות בסטנדרטים גבוהים, עם כל הפינוקים של מלונות ברמה של 4 ו- 5 כוכבים. חבילה לזקינטוס אפשר להזמין גם ברגע האחרון, מה שמבטיח מחיר הרבה יותר אטרקטיבי; אבל אם אתם טסים ליוון בעונת התיירות של הקיץ, קחו בחשבון שיהיה לכם הרבה יותר קשה למצוא מקום לינה באי. לכן, אם אתם מחכים לרגע האחרון, רצוי להזמין חבילה מלאה ולא להסתפק בטיסה בלבד. כך, לפחות, תהיו בטוחים שיש לכם מיטה מובטחת באי.
 
כדאי ורצוי לזכור שמבחינת מחיר, החבילות זולות יותר מאשר הזמנת טיסה ולינה בנפרד. בנוסף, הליך ההזמנה הוא קל ויעיל ומתבצע מיידית באתר איילה. אין ספק שמכל הבחינות, הזמנת חופשה לזקינטוס היא לא רק העסקה המשתלמת ביותר אלא גם הנוחה והקלה ביותר.
 
שתהיה לכם חופשה נעימה.