מידע על טיסות לוינה

מידע על טיסות לוינה

טיסות לוינה

חבילות לוינה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לוינה

הצג רשימת יעדים לבחירה

בניית חבילה לוינה בהרכבה עצמית: טיסה+מלון

טוס וסע לוינה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע על טיסות לוינה

טיסות לוינה
וינה היא ערש התרבות האירופית. עיר של מורשת, היסטוריה, אמנות, תרבות, ארץ שבה חיו ויצרו גדולי המלחינים והאמנים בתקופות שונות בהיסטוריה. לאור כל אלה אין פלא כי וינה הפכה בשנים האחרונות יעד תיירותי מבוקש במיוחד גם עבור ישראלים שמעוניינים להכיר את התרבות האירופית לעומקה. מלבד כל אלה וינה היא עיר חיה ותוססת שבה מגוון עצום של אטרקציות, מרכזי קניות, שווקים, מסעדות מעולות וכל מה שתיירים צריכים כדי להפוך את החופשה לחלומית במיוחד.
 
מה מיוחד בטיסות לווינה?
טיסות לווינה מביאות את הנופשים לעיר מדהימה. הרחובות הציוריים לצד מבני ענק חדשניים ומעניינים, שווקים שוקקים לצד מסעדות מעולות, מוזיאונים מסקרנים לכל נושא וכמובן ההיסטוריה ארוכת השנים של העיר. טיסות לווינה מתאימות לכל מי שמעוניין בחופשה חלומית, בין אם מדובר על חופשה רומנטית או חופשה משפחתית. כל תייר שמגיע לעיר ימצא מה לעשות בה ומשום כך היא כה מיוחדת. כל זה מבלי להזכיר את תעשיית העוגות הענפה בעיר וינה ואת השניצל הווינאי המפורסם שנמכר בכל מסעדה כמקור גאווה מקומי.

איזה מבחר יש של טיסות לווינה?
טיסות לווינה יוצאות מישראל באופן תדיר ונוח. עלות הטיסה משתנה על פי עונות השנה, כך שבעונת התיירות שהיא בתחילת חודשי הקיץ המחירים גבוהים יותר לעומת החורף. ניתן למצוא טיסות לווינה שמגיעות ישירות ליעדן ולעומתן ניתן לטוס בטיסות עם עצירת ביניים שעלותן נמוכה יותר. יש אפשרות כמובן לשלב בדיל של טיסות לווינה גם מלון ואטרקציות נוספות, מה שמוזיל גם כן את העלויות. יש אפשרות להוסיף לדיל שלכם גם רכב שכור שימתין לכם בהגיעכם לעיר כך שתוכלו לצאת ממנה לטיולים בכפרים השכנים. 
 
טיסות לווינה - כמה זמן?
משך הטיסה לווינה הוא נמוך במיוחד. מדובר על טיסה ישירה בת ארבע וחצי שעות שמביאה אתכם ליעד קסום ומיוחד. יש לקחת בחשבון שטיסה עם עצירת ביניים היא ארוכה יותר ומשום כך אם אתם טסים עם ילדים כדאי לתכנן את עצירת הביניים כך שתהיה נוחה עבורם. ככלל כשטסים עם ילדים מומלץ לבחור טיסה ישירה, אולם הכל שאלה של תקציב וסדר העדיפויות שלכם.

ברגע האחרון לוינה

משתלם להיות ספונטניים

שלח