דילים לוינה (חבילה מובנית)

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילה בהרכבה עצמית לוינה: טיסה+מלון

חבילות לוינה

חבילות לוינה

חבילות לוינה

שלח
חבילות וינה

דילים לוינה, אוסטריה

בין התאריכים, 18.04 - 28.04
EUROPA FIT HB
14  לילות חצי פנסיון
חבילות וינה

דילים לוינה

בין התאריכים, 02.05 - 05.05
ART ANA GALA VIENNA
3  לילות ארוחת בוקר

ברגע האחרון לוינה

משתלם להיות ספונטניים

דילים לוינה

חבילות
חבילות וינה

חבילות לוינה

בין התאריכים, 02.05 - 05.05
ART ANA GALA VIENNA
3  לילות ארוחת בוקר
חבילות וינה

דיל לוינה

בין התאריכים, 16.05 - 19.05
LEONARDO HOTEL VIENNA
3  לילות ארוחת בוקר
חבילות וינה

דיל לוינה

בין התאריכים, 02.05 - 05.05
ART ANA GALA VIENNA
3  לילות ארוחת בוקר
שלח

דילים לוינה סוגרים באיילה נסיעות

מה אנחנו מצפים לחוות בחופשה? אוכל טוב, מוזיקה טובה, אוויר נקי, מוזיאונים, אווירה שונה והעיקר - לנוח. אנחנו צריכים את החופשה כמו אוויר לנשימה, וההתנתקות מהחדשות, מהחום הישראלי ומהשגרה הלחוצה שלנו הם לעיתים הכרח.
 
חופשה בחו"ל מאפשרת לנו לברוח, ולו לכמה ימים, מהשגרה שלנו כאן ומקצב החיים הבלתי אפשרי שבו אנו חיים; לכן אנחנו הישראלים כל כך נהנים מהחופשות שלנו. כל יציאה לחו"ל היא הזדמנות לחוות מקום חדש עם ריח אחר, וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם עם חבילת נופש לווינה.
 
מה כוללות חבילות נופש לוינה?
וינה, בירת אוסטריה, היא יעד תיירותי מבוקש במיוחד שהחופשה בו היא חלום קסום. הזמנה של חבילת נופש לווינה מאפשרת לכם לטעום את אירופה הקלאסית, עם כל מה שמשתמע מכך: מסעדות מעולות, מוזיאונים חשובים, מבנים היסטוריים ואתרי מורשת מרשימים, עוגות מעולות ואיך לא, השניצל המפורסם. כיום ניתן להזמין אינספור חבילות לוינה במחירים נוחים, שכוללות גם טיסות, מלונות, מיסי נמל והסעות משדה התעופה למלון ובחזרה.
 
מה מציע לכם נופש בוינה?
חופשות בווינה מאפשרות לכם ליהנות מהנופש המושלם, המשלב טיסה לווינה ולינה במלון כחלק מהחבילה. ניתן לשדרג את החבילה ולהוסיף גם רכב שכור, כך שימתין לכם רכב חדש ומפנקעם הגעתכם לשדה התעופה. בטיול שלכם תוכלו לשלב גם ביקור בכפרים שכנים ובשמורות טבע סמוכות, וכך ליהנות הנאה כפולה ומכופלת. בכל ביקור בווינה אין לוותר על סיור בעיר עם הכיכרות המדהימים, השווקים הצבעוניים, אמנים שנמצאים בכל עבר ומעל לכל האווירה הקסומה.
 
בירת המוזיקה
וינה היא מולדתם של המלחינים החשובים ביותר באירופה, ובעולם כולו, והדבר ניכר בכל פינה. פסלו של מוצרט ניצב בכיכר הנושאת על שמו, ועוגות מוצרט האמיתיות והמפורסמות נמכרות בכל קונדיטוריה בעיר. האמת היא שאין דיאטה בעולם שבגללה שווה לוותר על העוגות הווינאיות.
 
ניתן לשלב גם ביקור בעיר תוססת ועכשווית, וגם סיור בנבכי ההיסטוריה של אירופה הקלאסית. כמו כן חיי הלילה בעיר ומספר הפאבים והמועדונים הוא עצום. נופש בווינה יכול להתאים גם לצעירים שמבקשים חופשה דינמית ופעלתנית, גם למשפחות הרוצות לבלות כמה ימים של כיף עם הילדים וגם לזוגות שמחפשים חופשה רומנטית.