טיסות למלגה

טיסות למלגה

חבילה בהרכבה עצמית למלגה

טיסות למלגה

חבילות למלגה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים למלגה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע למלגה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מידע אודות טיסות למלגה

מידע אודות טיסות למלגה

טיסה למלגה
ספרד נחשבת ליעד מרכזי וחשוב עבור ישראלים רבים. כולנו מכירים את השפה המיוחדת שמתנגנת בפי כל בארץ האקזוטית, בירת הכדורגל, עם האוכל הים תיכוני הקסום, המוזיקה המשגעת ועוד פינוקים שונים. מה שמיוחד בספרד הוא בעיקר היותה מגוונת כל כך. חופשה בברצלונה תהא שונה ביותר מחופשה במלגה האקזוטית. טיסות למלגה מביאות את הנופשים ליעד וקסום ולכך מוקדש המאמר הבא. 
 
מה מיוחד בטיסות למלגה
אחד הדברים שמייחדים את מלגה הוא היותה יעד מושלם לכל סוג של חופשה. חופשה רומנטית תהיה נהדרת ביעד כה ציורי שמחבר ישן עם חדש, חופי ים עם מועדונים וחיי לילה תוססים וכמובן שווקים ורחובות ציוריים. גם חופשה משפחתית תהיה מהנה במיוחד במלגה מפני שהיא מאגדת בתוכה שלל אטרקציות לכל המשפחה מקטן ועד גדול. העובדה שמלגה היא עיר נמל הפכה אותה ברבות השנים לעיר מרכזית וחשובה ועד עצם היום הזה היא מתפקדת כנתיב מסחר מרכזי וחשוב. 
 
איזה מבחר יש של טיסות למלגה?
טיסות למלגה לא יוצאות באופן ישיר מישראל. מספר חברות תעופה וביניהן חברת אל על ואייר פראנס מבצעות טיסות למלגה באופן סדיר עם עצירת ביניים בפריז. חברת סוויס עוצרת בציריך וטורקיש איירליינס עוצרת באיסטנבול. חברת KLM  ההולנדית מבצעת טיסות למלגה עם עצירת ביניים באמסטרדם. ניתן למצוא טיסות למלגה שכוללות גם את בית המלון, מה שמוזיל את העלויות באופן משמעותי. אפשרות אחרת היא להרכיב את החבילה בנפרד, מה שמתאפשר בקלות תודות למבחר העצום של בתי מלון בעיר. 
 
טיסות למלגה - כמה זמן?
המרחק מישראל למלגה אינו כה גדול, אך חניית הביניים מביאה לכך שמשך הטיסה הוא ארוך יחסית. משום כך מומלץ להיערך מראש ובמקרה שאתם טסים עם ילדים קטנים לשקול אפילו ללון באחד ממוקדי עצירת הביניים שלכם, או לתכנן את הטיסה כך שהעצירה לא תהיה בשעות הלילה. כך או כך מלגה היא יעד קסום והטיסה אליה שווה כל דקה וכל שקל. היא מאפשרת לכם לנוח משגרת היומיום, להכיר תרבות חדשה וליהנות מעיר מדהימה ביופייה. 

ברגע האחרון למלגה

משתלם להיות ספונטניים

שלח