מוזיאונים בפראג

מוזיאונים בפראג

טיסות לפראג

חבילה בהרכבה עצמית לפראג

חבילות לפראג

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לפראג

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לפראג

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

מוזיאונים בפראג

פראג בירת צ'כיה היא פסיפס מרשים, מגוון ואיכותי לחובבי האמנות והתרבות שביניכם. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה של כל המוזיאונים הנחשבים ביותר בתחומם בעיר. 
 
• מוזיאון קפקא- מוזיאון המוקדש לסופר המפורסם פרנץ' קפקא, יליד צ'כיה וגאוות העיר בחייו ובמותו. בשטח המוזיאון תוכלו להתרשם משתי תערוכות הכוללות כתבי יד, תמונות, יומנים אישיים, תכתובות ומגוון מרשים של אוספי אומנות הקשורים ליצירותיו של הסופר. 
 
• מוזיאון השעווה- מוזיאון חווייתי המאפשר לכם ליהנות מהיצע מרשים של בובות שעווה המייצגות את ההיסטוריה ארוכת השנים של העיר. המוזיאון ממוקם בתוך מבנה עתיק ומרשים ביופיו, דבר התורם רבות לסיור במוזיאון. 
 
• המוזיאון היהודי של פראג- מוזיאון המוקדש כולו להיסטוריה המפוארת של יהודי פראג. המוזיאון ממוקם ברובע היהודי בעיר העתיקה של פראג, והוא כולל את אחד מאוספי היודאיקה הגדול ביותר בעולם. כמו כן, המוזיאון מציג מסמכים ופריטים שונים מחיי היומיום של קהילת יהודי פראג אשר התגוררה ברובע היהודי לפני מלחמת העולם השנייה. 
 
• מוזיאון הקומוניזם- בין השנים 1948 ל-1989, תושבי צ'כיה חיו תחת משטר קומוניסטי שכל שנותר ממנו הוא מוזיאון הקומוניזם הממוקם בעיר העתיקה. במוזיאון זה מוצגות תערוכות הממחישות את התנהלות חיי היומיום תחת המשטר הקומוניסטי, וזאת באמצעות הצגת אביזרים אותנטיים משנות המשטר הקומוניסטי. 
 
• רודולפינום- אחד מהמבנים המרשימים ביותר בפראג. המבנה משמש כמקום משכנה של התזמורת הפילהרמונית של פראג וגם כמקום משכנה של הגלריה לאמנות מודרנית. המבנה ממוקם בעיר העתיקה והוא נבנה לקראת סוף המאה ה-19. 
 
• מוזיאון הקוביזם- מוזיאון המוקדש כולו לאמנות הקוביסטית אשר אפיינה את סוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20. המוזיאון ממוקם בבית המדונה השחורה אשר נבנה בסגנון קוביסטי בתחילת המאה ה-19, ואחד מהמונומנטים המרשימים ביותר בתוך המוזיאון הוא פסלון המדונה השחורה המוצב בתוך כלוב העשוי זהב. 
 
• מוזיאון גשר קארל- מוזיאון המגולל את סיפור בנייתו של גשר קארל הנחשב לאחד מהאתרים התיירותיים הפופולאריים ביותר בפראג. בשטח המוזיאון תוכלו להתרשם גם משרידיו של גשר היודיטין אשר קדם למקום בו הוצב גשר קארל בסוף המאה ה-14. 
 
כמו בכל עיר אירופאית ההיצע התרבותי של פראג הוא רחב ומגוון. אני ממליצים לכם לחפש דילים לפראג כבר עכשיו ולהנות ממחירים משתלמים הכוללים טיסות לפראג, אצלנו באתר או באמצעות אחד הסוכנים שלנו בשיחה מהירה ונוחה.

ברגע האחרון לפראג

משתלם להיות ספונטניים

שלח