מוזיאונים ברומא

מוזיאונים ברומא

טיסות לרומא

חבילה בהרכבה עצמית לרומא

חבילות לרומא

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לרומא

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לרומא

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

טיסה מלון ורכב ברומא

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מוזיאונים ברומא

רומא, בירת האימפריה הרומית לדורותיה, מעמידה לרשותכם היצע מרשים ומגוון של מוזיאונים וגלריות. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה של כל המוזיאונים בהם אתם חייבים לבקר במהלך שהותכם בבירת איטליה. 
 
• המוזיאונים של הוותיקן- קריית הוותיקן, מקום מושבו של האפיפיור ואחד מהאתרים התיירותיים ביותר ברומא, מעמידה לרשותכם מגוון מרשים של מוזיאונים גדולים וחשובים השוכנים זה לצד זה. בין יתר המוזיאונים של קריית הוותיקן תמצאו את: גלריית התמונות המורכבת מ-17 חדרים שונים בהם מוצגים ציורים המשלבים אלמנטים דתיים, גלריית שטיחי הקיר המתארת את חייו של ישו באמצעות שטיחי קיר, הקפלה הסיסטינית המתארת את בריאת העולם ותולדות המין האנושי, מוזיאון פיו קלמנטינו המורכב מ-12 חדרים שונים בהם מצויים אוספי אומנות מתקופות שונות בהיסטוריה הרומית ו-ארבעת חדרי רפאל המוקדשים ליצירותיו של היוצר רפאל סנציו. 
 
• מוזיאון ימי הביניים- מוזיאון העוסק בעולם העתיק ומציג בתוכו אוספים מתקופת רומא הקלאסית, התקופה הביזנטית ועוד. בין יתר מיצגי המוזיאון תמצאו: חפצי אמנות אשר יוצרו מזהב טהור, כלי נשק ועוד. 
 
• מוזיאון הכרכרות העתיקות- מוזיאון מרתק החושף אתכם לכרכרות נוסעים מתקופות שונות בהיסטוריה. בנוסף לכרכרות מוצגים במוזיאון כלי נשק, עתיקות וצעצועים ישנים. 
 
• הגלריה הלאומית לאמנות מודרנית- גלריית אמנות המרכזת בתוכה את אוסף יצירות האמנות המודרנית הגדול ביותר באיטליה. המוזיאון משתרע על פני 75 חדרים ובכל אחד מהם מוצגות יצירות אמנות של חשובי היוצרים מהמאה ה-19 והמאה ה-20, לרבות, ואן גוך, סזאן, מאטיס, פיקאסו ועוד רבים וטובים. 
 
• ארמון ברבריני- ארמון מרשים מהמאה ה-17 שבמהלך השנים האחרונות פועלות בו הגלריה הלאומית של רומא לאמנות. בין יתר יצירות המוזיאון תוכלו להתרשם מאוסף ציורים גדול במיוחד מהמאה ה-15. 
 
• מוזיאון התרבות הרומית- מוזיאון ענק המאפשר לכם להתרשם משחזורים מיניאטוריים של רומא העתיקה. המוזיאון ממוקם בשני מבנים המחוברים זה לזה באמצעות אכסדרה. מיצגי המוזיאון עוקבים אחר התפתחותה של האימפריה הרומית מראשית דרכה ועד סוף תקופת שלטון הקיסרות. 
 
• המוזיאונים הקפיטוליניים- מתחם המרכז בתוכו שלושה ארמונות המחוברים זה לזה באמצעות מעברים תת-קרקעיים. בכל אחד מארמונות המוזיאון תמצאו ציורי קיר ופסלי שיש מתקופות שונות בהיסטוריה. 
 
אין ספק שרומא כמו איטליה כולה היא עיר אירופאית מתועשת ומפותחת מאד כעל דגלה מה איטליה אוכל איכותי ואופנה משובחת. אם אתם עוד מתלבטים, אנו מציעים לכם להציץ בדילים שלנו לרומא. חבילות משתלמות הכוללות טיסות לרומא בשעות נוחות ומלונות ברמות משתנות לנוחיותכם. שתהיה חופשה נעימה. 

ברגע האחרון לרומא

משתלם להיות ספונטניים

שלח