מוזיאונים בונציה

מוזיאונים בונציה

טיסות לונציה

חבילה בהרכבה עצמית לונציה

חבילות לונציה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

טיולים מאורגנים לונציה

הצג רשימת יעדים לבחירה

טוס וסע לונציה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* בחירת הרכב נוסעים בחבילת טוס וסע זמינה לאחר החיפוש.

טיסה מלון ורכב בונציה

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

מוזיאונים בונציה

אחת מהערים התיירותיות ביותר באיטליה ובאירופה כולה, ונציה מעמידה לרשותכם היצע מרשים של מוזיאונים מרתקים. בשורות הבאות ריכזנו עבורכם רשימה של מוזיאונים מובילים ומרתקים בעיר. 
 
• מוזיאון פאלאצו גרימאני- מוזיאון מרשים ומפואר הממוקם בתוך ארמון שנבנה בשנת 1520. המוזיאון נפתח במהלך שנת 2008, וזאת לאחר עבודות שימור משמעותיות במבנה. בין יתר פריטי האמנות המוצגים במוזיאון תמצאו: אוסף גדול של פסלים וציורים, אוסף עתיקות רומיות ועוד. בנוסף, המבנה המרשים כולל מספר מונומנטים ארכיטקטוניים שרק בגללם שווה לפקוד את המוזיאון. 
 
• גלריית ודובה- גלריה המוקדשת ליצירותיו של האמן אמיליו ודובה, תושב ונציה ואחד ממובילי האמנות האוונגרדית באירופה. בשטח הגלריה תוכלו להיחשף למגוון יצירותיו של האמן הכוללות בין היתר: ציורים מופשטים, פסלים מחומרים שונים, מיצגי עץ ועוד. 
• A+A- גלריה לאמנות עכשווית המאפשרת לכם להיחשף ליצירות האמנות החשובות ביותר של השנים האחרונות. במקום מתקיימות תערוכות מתחלפות לאורך כל ימות השנה, וכמו כן מתקיימות בגלריה הופעות בתחומי התרבות השונים, החל מערבי מוסיקה ומחול ועד לערבי שירה. 
 
• המוזיאון היהודי- מוזיאון הממוקם בסמוך לבית הכנסת הגדול בונציה. המוזיאון מגולל את סיפורה של הקהילה היהודית בונציה ובין יתר אוספי המוזיאון תמצאו: יצירות יודאיקה, הגדות מתקופות שונות בהיסטוריה, כתובות של בני הקהילה ועוד. 
 
• אוסף פגי גוגנהיים- אחד מהמוזיאונים החשובים והפופולאריים ביותר בונציה. בשטח המוזיאון מוצג אוסף יצירות האמנות שהיה שייך לפגי גוגנהיים, אשתו של האמן הנודע מקס ארנסט ואחייניתו של איל ההון סלומון גוגנהיים. בין יתר יצירות האמנות המוצגות במוזיאון תמצאו יצירות של פיקאסו, שאגאל ועוד. בשטח המוזיאון מתקיימות גם סדנאות יצירה ופעילויות לילדים, והוא פועל לאורך כל ימות השבוע למעט ימי שלישי בין השעות 10 בבוקר ועד 6 בערב. 
 
• המוזיאון להיסטוריה ימית- כעיר הבנויה על תעלות מים השייט מהווה את אמצעי התחבורה הנפוץ ביותר בעיר. מוזיאון זה הממוקם ברובע קסטלו בעיר מגולל את ההיסטוריה הימית של והוא כולל היצע מרשים של כלי שייט עתיקים, סירות וגונדולות מכל תקופות ההיסטוריה הימית של העיר.  

ברגע האחרון לונציה

משתלם להיות ספונטניים

שלח