חבילות נופש לונציה

חבילות נופש לונציה

חבילה בהרכבה עצמית לונציה: טיסה+מלון

חבילות לונציה (חבילה מובנית)

הצג רשימת יעדים לבחירה
* ניתן להזמין חדרים נוספים ו/או להוסיף תינוקות להזמנה לאחר חיפוש ובחירת המלון המבוקש.

חבילות נופש לונציה

שלח
חבילות
חבילות

ברגע האחרון לונציה

משתלם להיות ספונטניים

חבילות נופש לונציה

חבילות
חבילות
חבילות
חבילות
שלח

ונציה

ונציה היא אחת הערים הקסומות באירופה בה תוכלו ליהנות ממגוון אטרקציות וביניהן - שייט רומנטי בגונדולות, ביקור בכיכר סן מרקו (Piazza San Marco) הידועה עם היונים הרבות אותן ניתן להאכיל ומבנים בעלי ארכיטקטורה מרשימה סביבה, ביניהם בזיליקת סן מרקו וארמון פאלאצו דוקאלה ומגדל השעון העתיק שנבנה בשנת 1946. בנוסף, ניתן להזמין טיסה לונציה במסגרת חבילות נופש בונציה על מנת לקחת חלק בפסטיבל המסכות השנתי אשר מתקיים מדי שנה ובמהלכן עוטים תושבי העיר (וכמובן גם התיירים הרבים הממלאים אותה) מסכות מסוגים שונים ומגוונים. כמו כן, חבילת נופש בונציה מאפשרת לכם לגלות את העיר שהוכרזה כאתר מורשת עולמי על ידי אונסק"ו בשנת 1987 וניתן לצאת ממנה לשייט מהנה לאי מוראנו ובוראנו הידועים בתעשיות ניפוח הזכוכית בשיטות מסורתיות וברקמת תחרה בעבודת יד.
 
קזנובה וגשר האנחות
נופש בונציה מאפשר לכם לבקר בעיר הרומנטית עם שלל התעלות החוצות אותה וגשרים ניצבים מעל התעלות. בין הגשרים הידועים נמצא גשר האנחות פונטה דה סוספירי, שחיבר בין הארמון לבית הכלא וידוע בנשים הרבות שבכו כאשר קזנובה, המאהב הדגול ותושב העיר, הובל לבית הכלא. למעשה, העיר נחצית על ידי הגראנד קאנאל- תעלת המים המרכזית, לצידה שוכנים בתים עתיקים עם ארכיטקטורה מרהיבה וכדי להתרשם מהעיר ניתן לצאת שלייט בגונדולות הרומנטיות, לצעוד לצד התעלות או לעלות על סירות המונית הרבות. אגב, כדאי לרדת בגשר רליאטו היפה שעוצב על ידי אמן מקומי בשם אנטונינו ולצעוד משם לעבר שוק רליאטו הססגוני.  
 
שלל מוזיאונים וכנסיות
חופשות בונציה מאפשרות לכם לבקר במוזיאונים ידועים ומרשימים כמו מוזיאון האקדמיה המציג ציורים של אמנים מוכרים, מוזיאון פני גוגנהיים ובו אוסף מרהיב של למעלה מ- 200 ציורים, פסלים ופריטי אמנות נוספים של אמנים דגולים כמו פיקסו, דאלי, שאגאל ואחרים. בנוסף, במהלך הנופש בונציה תוכלו לבקר בכנסיות גותיות יפות כמו כנסיית פרארי ובה אוסף אמנות מרשים, כנסיית סנטיסימי ג'ובאני א פאולו מהמאה ה- 14 ובה קברים של מנהיגים ואנשי ציבור מפורסמים מההיסטוריה של ונציה, וכדאי לבקר בבזיליקת סן ניקולו די מנדיקולי המרשימה ובין העתיקות ביותר בעיר.