חיי לילה בניו יורק

חיי לילה בניו יורק

טיסות לניו יורק

חבילה בהרכבה עצמית לניו יורק: טיסה+מלון

טיולים מאורגנים לניו יורק

הצג רשימת יעדים לבחירה

חיי לילה בניו יורק

צינת חיי הלילה של ניו יורק היא חלק בלתי נפרד מהתדמית הפרועה, העירנית והתוססת של העיר. ניו יורק מתגאה בעובדה שסצינת מוזיקת המועדונים למעשה נולדה אצלה, וכי המועדונים הראשונים של הדיסקו, ההאוס ושאר הזרמים של המוזיקה האלקטרונית התפתחו ב'תפוח הגדול'. ניו יורק מתהדרת בחיי לילה עשירים ביותר – מברים שקטים עם מוזיקת לאונג' שמעודדים שיחה ומינגלינג, וכלה במועדוני ריקודים ומסיבות שכדי לעבור את הסלקציה בכניסה צריך להיות בעלי רזומה של לפחות סרט הוליוודי אחד. על חיי הלילה של העיר נמנים גם מסעדות קונספט, מופעי ברודווי, אירועי מוזיקה, הופעות חיות, הרכבים מוזיקליים מכל העולם וברים מקומיים עם אווירה כיפית ומשוחררת. גם אם אתם אחרי יום טיולים ארוך ומעייף כדאי להרגיש את הדופק של העיר גם בלילה, לפחות לערב אחד. טיפ חשוב – חשוב להצטייד בתעודה מזהה, דרכון או רישיון נהיגה. ברוב המועדונים פשוט לא תוכלו להיכנס בלי זה. 
 
מועדוני ריקודים – בניו יורק מועדונים מכל הסוגים והמינים אשר משתנים גם מבחינת האווירה וגם בסגנון המוזיקלי המאפיין אותם. בעוד שפעם התאפיינה ניו יורק במגה קלאבים עם מוזיקה רועשת, תורים ארוכים וסלקציה קשוחה, היום יש בעיר הרבה יותר מקומות אלטרנטיביים לבילוי, בהם הדגש הוא פחות על הרעש והריקודים ויותר על המינגלינג. הקונספט של מקומות אלו הוא פחות של מועדון ויותר של בר מושקע עם סגנון בילוי הכולל אלכוהול, שיחה על הבר, לבוש צבעוני ומושקע וכמובן, כישורי חיזור והיכרות מושחזים. 
 
סצינת הגייז בניו יורק – ניו יורק היא אחד ממעוזי הסצינה של הקהילה ההומו לסבית ויש בה לא מעט מקומות בילוי המותאמים ומיועדים ספציפית לאוכלוסייה זו. אזור צ'לסי נחשב לאחד המוקדים המועדפים על הקהילה ובו יש לא רק מקומות בילוי אלא גם חנויות מיוחדות. על המסיבות, המועדונים והמקומות השווים הכי מומלץ להתעדכן מהעיתונים והמגזינים של הקהילה אשר נמכרים בדוכני העיתונים או בחנויות הסקס המקומיות. 
 
מופעים בברודווי: מופע ערב בברודווי הוא בהחלט חלק בלתי נפרד מחיי הלילה של ניו יורק, ופשוט אסור להחמיץ את החוויה הזו. מדובר באזור תיאטראות שבו בכל ערב מועלים מחזות זמר, הצגות ומופעי איכות בפני אולמות מלאים. בעוד שלחלק מהמופעים אולי תוכלו להשיג כרטיסים ברגע האחרון, ישנם מופעים שכדי להשיג אליהם כרטיס צריך לבצע הזמנה לפעמים חודשים רבים מראש. גם המחירים יכולים להיות גבוהים למדי, במיוחד אם מדובר באחד ממחזות הזמר המבוקשים כגון מאמה מיה, קאטס וכד'. המלצה שלנו – אל תוותרו על החוויה אם לא מצאתם כרטיסים למופע שרציתם. קחו המלצות לכמה מופעים אפשריים וקנו כרטיס למה שתמצאו. 

ברגע האחרון לניו יורק

משתלם להיות ספונטניים

שלח