טיול מאורגן לאיחוד האמירויות, 8 ימים

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות, 8 ימים

טיול מאורגן לאמירויות

בעקבות ההסכמים שנחתמו בחודש ספטמבר 2020, מתאפשר לראשונה לישראלים לחוות את אחת התמורות האנושיות הגדולות בזמננו – איחוד האמירויות. זהו טיול למקום שהתרחש בו הבלתי ייאמן ומתוך חולות המדבר התפתחו ערים עתידניות, ובהן המגדל הגבוה בעולם, מוזיאונים מפורסמים, לצד שווקים סואנים ומסורות. כל זה בשילוב אירוח למופת בבתי מלון חדישים ומאובזרים
 
מדוע לטייל עם איילה באיחוד האמירויות
- קבוצות מאורגנות יוצאות  החל מ12 איש! 
- בגלל המדריכים! המתמחים באדריכלות וארכיטקטורה של ערים יחד עם ההיסטוריה המרתקת והקרובה של עמי חצי האי ערב
- בגלל הגילוי של יעד התיירות חדש המרתק את הקהל הישראלי.
- בגלל המסלול המשלב את ערי ה"חלל" העתידניות שקמו מחולות המדבר עם האותנטיקה והמסורות של תושבי המקום.
- שיט למפרצי חצי האי מוסאנדאם, הפתח למפרץ הפרסי 
- מסלול עשיר הכולל את כל הטרקציות הפעילויות והכלכלה במחיר הטיול
האטרקציות הכלולות בטיול בדובאי:
- שייט ערב בסירות דאו מסורתיות על גבי התעלה הצפונית (ליד המלון שלנו), כולל תכנית בידור וא. ערב על הספינה
- מופע מזרקות המים המדהים מתחת למגדל הבורג' חליפה
- האקווריום הענק בקניון דובאי
- נסיעה במונורייל 
- ביקור בבית הספר לאילוף בזי ציידים.
- ביקור באנית הפאר קווין אליזבט
האטרקציות הכלולות בביקור באמירות שרג'ה:
- ספארי ג'יפים בדיונות לקראת שקיעה
- חפלה בדואית מסורתית כולל ארוחת ערב, רקדנית בטן ומופע להטוטים
- ביקור במוזיאון המורשת המיוחד של האמירות
- ביקור בשוק הדגים המסורתי של עג'מאן
האטרקציות הכלולות בביקור באמירות פוג'יירה:
- שייט למפרצי מוסאנדאם העומניים במיצרי הורמוז. כולל ארוחת צהרים ורחצה במפרצים/ טיול ג'יפים ברכס חג'אר – הרי המדבר האמיתיים של חצי האי ערב 
- ביקור בכפרי הדייגים לחוף האוקינוס ההודי 
- ביקור סמסגד אל בידיה ומצודת אל ראבי
האטרקציות הכלולות בביקור באבו דאבי
- ביקור באל עין. 
- לינה בג'בל חפיט' מעל אל עין. 
- שוק הגמלים באל עין. 
- ביקור בשמורת המנגרובים. 
- סיור במוזיאון הלובר. 
- מסגד שייח זאיד, המפואר בעולם, כולל קבר מייסד האומה, 
- ארמון השייח בן זאיד ומופע אור קולי המציג את העבר ההווה וחזון העתיד

יום 1 תל אביב – דובאי
נצא בטיסה ישירה מעל ירדן וסעודיה וכעבור שלש וחצי שעות ננחת בנמל התעופה הענק של דובאי. נתארגן ונצא לעבר המלון שלנו הנמצא במרחק לא רב מהעיר באזור Bur Dubai, החלק ההיסטורי של העיר. לאחר התארגנות במלון ניסע ראשית להכרות עם מרכז העיר (הDown Town), אשר במרכזה הבורג' חליפה ונהנה ממופע מזרקות מרהיב. ניכנס אל מרכז הקניות הגדול בעולם  Dubai Mallאשר במרכזו אקווריום ענק עם עושר עצום של בעלי חיים ימיים, מולם נעמוד משתאים.  , נצא לסיור רגלי קצר בסביבתו. בערב נצא לשייט עם ארוחת ערב ותכנית בידור על גבי התעלה הצפונית 
 
 
 
 
יום 2  דובאי וספארי ג'יפים בשרג'ה
לאחר ארוחת הבוקר נצפה במסגד הגדול והמפואר של ג'ומיירה, נצא לאורך חוף המפרץ. מולנו יזדקרו גורדי השחקים החדשים. בדרך נחלוף דרך הBurj El Arab, המלון הבנוי כאי ומדורג כמלון המפואר בעולם. נעלה על הרכבת העילית (המונורייל) לסיור קצר מול אחד המלונות המפוארים – מלון אטלנטיס לאי המלאכותי הגדול בעולם - Palm Jumeira, הבנוי ככפות תמרים. נמשיך דרך הרובעים הנוצצים של המרינה אל הCrick תעלת המים שהורחבה מלאכותית אותה נחצה בצורה המסורתית בסירות דאווה לעבר השווקים המסורתיים ברובע Bastakiya, בהם שווקי הזהב והתבלינים המפורסמים. לקראת הצהרים נגיע למרכז העיר. נעלה לתצפית המרשימה והמיוחדת בגובה 450 מ' מהמגדל הגבוה בעולם – הבורג' חליפה (גובהו 820 מ').  את ליבנו נסעד בקניון הגדול בעולם –Dubai Mall. 
מהעיר נצא לנסיעת חולות הרפתקנית בג'יפים. זוהי הרפתקת חובה לכל מי שמגיע לאמירויות, ופגישה עם חולת המדבר של ערב מזוויות בלתי שגרתיות. הנסיעה החווייתית תסתיים באירוח בדואי ובארוחת ערב תחת שמי הכוכבים של המדבר. נחזור ללינה בדובאי.
 
 
יום 3   דובאי – שרג'ה – פוג'יירה  
עם בוקר נבקר במרכז לאילוף בזי ציידים (בהתאם לשעת הפתיחה) ונלמד על חשיבותם של הבזים המלכותיים האלו לאנשי האמירות ובמיוחד למשפחת האמיר. מכאן נצא לעבר האמירות של שרג'ה. האמירות של שרג'ה ידועה כבירה התרבותית של האיחוד וכפנינת המפרץ. נבקר כאן במוזיאון המורשת של שרג'ה המוקדש למסחר המסורתי של האזור בפנינים, זהב ושאר מלאכות ייחודיות. נמשיך רגלית לסיור קצר בשוק הדגים המסורתיהמסורתי Souk El Arsa מרחק קצר מהמוזיאון. מומלץ לטעום מהחלבה המיוחדת המיוצרת פה. נמשיך לעבר האמירות פוג'יירה, הגובלת בסולטנות של עומאן. כאן נלון את 2 הלילות הבאים. 
 
 
 
 
 
 
  
יום 4 שייט במפרצים החבויים של מיצרי הורמוז (Mussandam)
היום יוקדש לשייט בחצי האי השייך לסולטנות של עומאן (יש להצטייד לפיכך בדרכונים). חצי האי שהוא גם הכניסה אל המפרץ הפרסי ידוע במפרציו מהיפים בעולם, החבויים, המבודדים והיפהפיים, דמויי פיורדים. במפרצונים החבויים אפשר לשנרקל ולשחות כאוות נפשנו עם דגים טרופים מרהיבים. מדי פעם אנו עשויים להיתקל בלהקות דולפינים. בבואנו מהשייט נבקר באחד מכפרי הדייגים קטנים, המקומיים לבבים ומכנסי אורחים עושקים במלאכת הדיג במפרץ אומן זה מאות בשנים. את היום נסיים בשני אתרים מרתקים מסגד אל בידיה, המסגד המרשים העתיק ביותר באמירויות ובמצודת אל ראבי המתנשאת בגאון מעל מפרץ חורפקאן, מימנו תצפית מרהיבה לכל עבר. את הלילה נעשה במלון מקסים על שפת מפרץ עומאן בואך הים הערבי בסמוך לעיר פוג'ירה 
 
 
 
יום 5 ראס אל קיימה – אל עין- ג'בל חפית'
לאחר ארוחת הבוקר נצא בדרכנו לאל עין באמירות של אבו דאבי,  כ300 ק"מ על כבישים מעולים. אל עין נמצאת בחלק אחר של רכס החג'אר (סלעים בערבית), הנמשך לתוך עומאן ומזכיר מאד את נופי ההרים בסיני. כאן נולד האמיר שייך זייד בן סולטאן מייסד האיחוד. נבקר בשוק הגמלים מסורתי אשר ניתן למצוא בו אוצרות מימי "מנורת אלאדין"  ובארמונו של שייך בן סולטאן. אחר הצהרים נעלה לג'בל חפית  - רכס גרניט צר וארוך ממנו תצפית נהדרת על העיר וסביבתה המדברית וניכנס למעיינות החמים. לינה באל עין. 
 
 
 

 

יום 6 אל עין – אבו דאבי
מאל עין נצא לעבר אבו דאבי היושבת על חוף המפרץ כ150 ק"מ מאיתנו. העצירה הראשונה תהיה במסגד השייח בן זאיד הלבן הגדול והמרשים בכל האמירויות. נבקר במסגד ונתרשם מאד האדריכלות המודרנית הכוללת עיטורים וערבסקות עשויות עבודת יד ושיש מרהיב.
אבו דאבי הגדולה באמירויות יושבת על קבוצת איים ושרטוני חול ביניהם התפתחה צמחיית מנגרובים עשירה ואנו נבקר בשמורה המרהיבה של שיחי המנגרובים, הכוללת גם עופות מים וצבים רכים. 
אחר הצהרים נגיע לאזור העסקים המסחרי למגדלי אתיחאד ג’ומיירה קומפלקס אדיר של גורדי שחקים הממוקם מול ארמון אמירייטס. נעלה לתצפית מרהיבה על העיר מאחד המגדלים (קומה 74). נסיים את היום בדאון טאון של אבו דאבי. ארוחת ערב במסעדה מקומית.
 
 
  

 
 
יום 7 אבו דאבי
את הבוקר נתחיל בביקור באי Saadiyat, בו ממוקם מוזיאון הלובר שהפך את אבו דאבי למרכז תרבותי ענק. נבקר כמובן רק ביחידה אחת של המוזיאון המפואר הבנוי בצורת כיפה מושלמת. מכאן ניסע לעבר האי Yas בו נמצא מרכז מרוצי המכוניות של פורמולה 1 ומוזיאון פרארי. בד בבד נמצא במקום גם פארק השעשועים המקורה הגדול בעולם של האחים וורנר. את היום נסיים במסעדה מסורתית. לינה באבו דאבי. 
בערב ניסע לאטרקציה היחידה והמיוחדת של אבו דאבי- מסגד השייח בן זאיד. זהו קומפלקס ענק, ייחודי בכל העולם של סגנונות ואדריכלות מרהיבה. מכאן נמשיך לארמון הנשיאות ה"קסר אל וואטן" אשר בו נצפה במופע אורקולי מרהיב המשקף את העבר ההווה והעתיד של האמריויות אשר אבו דאבי בראשן. 
 
יום 8  אבו דאבי - דובאי
נשוב לדובאי המרוחקת כשעה וחצי נסיעה ובבהתאם לזמן נצא לראות את אוניית קווין אליזבט 2 שנרכשה מבריטניה תמורת 100 מיליון דולר, שוחזרה והפכה למרכז מסחרי (בדגש יהודי) ומלון בוטיק מפואר. יינתן זמן חופשי בהתאם לזמן הטיסה לקניות. בהתאם לשעת הטיסה נועבר לשדה התעופה על מנת לטוס ארצה. 
 
לכל המבקשים לבקר בתערוכת אקספו 2021, אנחנו מדגישים כי הביקור בתערוכה המיוחדת מצריך ביקור של מספר שעות עד יום שלם. מכיוון שהתכנית עמוסה, אנחנו ממליצים לכל החפצים בכך להישאר עוד 2 לילות בדובאי ובזמן זה לצפות בתערוכה. איילה תדאג לסידורי הלינה ודחיית הטיסה.
 
 
ייתכנו שינויים במסלול בהתאם להוראות השלטונות, תנאי מזג האוויר ומיטב שיקול דעתם של המדריך והצוות
 
 
עלות לאדם בחדר זוגי: 1980$ (ליציאות ב12.12, 19.12, 12.1, 17.1, 26.1, 2.2 ,9.2,16.2, 23.2, 2.3, 9.3, 16.3, 23.3.). תוספת סינגל 450$
26.12  ראש השנה האזרחי בדובאי– 2150$. תוספת סינגל 650$
30.12- ראש השנה האזרחי בדובאי 2240$. תוספת סינגל 650$
16.4 (פסח) – 2240$
 
המחיר כולל:
טיסות ישירות ישראל – דובאי / אבו דאבי
דמי רישום 100$ 
אוטובוס/ מיניבוס ממוזג
כלכלה על בסיס חצי פנסיון
ארוחות צהרים 
מלונות בדרגת תיירות טובה וטובה מאד
טיפים לנותני שירות מקומיים
כל האטרקציות והפעילויות לאורך המסלול. 
 
המחיר אינו כולל:
אשרת כניסה לאמירויות אם תידרש
הוצאות ושירותים אישיים
ביטוח נסיעות
 
 
 
*ייתכנו שינויים במלונות לפי תפוסה וביקוש! המלונות המצויינים הינם ברמה המתבקשת בהצעת המחיר

הערות חשובות: 
* התכנית וכפופה לשינויים, החלטות והנחיות בהתאם למדיניות משרדי הממשלה, רשויות החוק וחברת איילה.
* המחיר אינו כולל כל מס ו/או היטל שיוטלו עד למועד היציאה לטיול.
* מחיר הטיול נכון למחירי הטיסות ושירותי הקרקע הידועים בחודש אוקטובר  2020, 
* יתכן ויהיה שינוי במחיר הטיול בעקבות עלית/ ירידת מחירים ושינויי שער דולר/ מטבע מקומי.
* יש להדגיש, להבהיר ולציין חד משמעית כי כל שינויו/או מחדל הקשור בחברת תעופה כלשהי אינו מהווה עילה לתביעה כנגד חברת "איילה נסיעות"  והאחריות כולה תהיה על חברות התעופה במקרה זה וכי" איילה גיאוגרפית" תהיה פטורה מכל פיצוי בגין שינוי ו/או מחדל שכזה. 
* על הנוסעים להצטייד בביטוח רפואי מתאים הכולל הרחבה להטסה רפואית ואשר מכסה ביטול נסיעה בשל הידבקותו של הנוסע בקורונה
* יתכן כי סדר הביקורים והסיורים ישתנה בהתאם ללוח הטיסות המעודכן.
* המחיר אינו כולל כל מס ו/או היטל שיוטלו עד למועד היציאה לטיול.
 
 
תנאי הרשמה  וביטול: 
דמי הרשמה: ההרשמה באמצעות טופס הרשמה בצירוף צילום דרכון עדכני
יתרת התשלום תוסדר לפני מועד יציאת הטיול - תינתן אפשרות לשלושה תשלומים חודשיים שווים (החל מחודש לפני היציאה). ניתן לשלם במזומן (בהתאם לחוק המזומן), העברות בנקאיות, המחאות ללא ריבית.

תנאי ביטול: הרשמה באמצעות טופס הרשמה 
 מ 15-35 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 30% מעלות הטיול, 
מ 7-14 ימים לפני תאריך היציאה יחויב סכום של 70% מעלות הטיול, 
מ 6 ימים לפני תאריך היציאה ועד למועד היציאה יחויב סכום של 100% מעלות הטיול. 
 
חשוב לציין: במקרים בהם נרכוש שירותי תיירות לרבות כרטיסי טיסה זמן רב לפני מועד היציאה, אנו שומרים את הזכות, להתאים ואף להקדים את מועדי התשלומים כך שיכסו את השירותים שיירכשו. מומלץ: כבר בעת ההרשמה לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל אפשרות לכיסוי דמי הביטול (ע"פ תנאי הפוליסה).
 
הערה חשובה: הטיול המאורגן מורכב ממספר שירותים וביניהם שירותי טיסה המתחילים ומסתיימים בישראל וכן שירותי תיירות שונים כגון טיסות פנים, כניסות לאתרים, הסעות, ובתי מלון אשר כולם מתחילים ומסתיימים מחוץ לישראל. דמי הביטול החלים על שירותים המתחילים ומסתיימים מחוץ למדינת לישראל הינם במסגרת תנאי הספקים השונים במדינות היעד. 
 
שירות הטיסה המתחיל ומסתיים בישראל הינו השירות היחיד הניתן להחילו במסגרת החוק הישראלי לרבות חוק ותקנות הגנת הצרכן לעסקת מכר מרחוק כולל הרחבת החוק לאזרחים וותיקים. 
 
הערת קורונה: בשל המצב הרגיש בעקבות התפרצות נגיף קורונה, החזר מלא על התשלומים במקרה של ביטול בעקבות התפרצות קורונה במדינת היעד המלווה באזהרה של משרד הבריאות בישראל. אשר על כן יש לרכוש ביטוח נסיעות המכסה את נושא הקורונה לחלוטין.
 
רשימת בתי המלון המומלצים שלנו במהלך המסלול (ייתכנו שינויים לפי תפוסה)
 
דובאי Novotel Bur Dubai
https://www.novotelburdubai.com/
 
המלון נמצא 5 דקות מתחנת המטרו הקרובה. כ10 דקות נסיעה מאזור הבורג' חליפה
פוג'יירה Novotel Fujeira https://all.accor.com/hotel/6822/index.en.shtml
ממוקם במרכז העיר פוג'יירה בקרבת הקניון עם נוף משגע להרי חג'אר
אל עין Grand Mercure Jabel Hafeet כאן
מלון ייחודי בהר!. 
אבו דאבי Holiday Inn Abu Dhabi כאן
נמצא ממש בלב עיר העסקים של אבו דאבי
 
 
 
שלח

בעקבות ההסכמים שנחתמו בחודש ספטמבר 2020, מתאפשר לראשונה לישראלים לחוות את אחת התמורות האנושיות הגדולות בזמננו – איחוד האמירויות. זהו טיול למקום שהתרחש בו הבלתי ייאמן ומתוך חולות המדבר התפתחו ערים עתידניות, ובהן המגדל הגבוה בעולם, מוזיאונים מפורסמים, לצד שווקים סואנים ומסורות. כל זה בשילוב אירוח למופת בבתי מלון חדישים ומאובזרים