טיול מאורגן לאיחוד האמירויות

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות

טיולים מאורגנים לאיחוד האמירויות- גם התקופת החגים

הצטרפו אלינו לטיולים בתקופת החגים עם המדריכים המקצועיים של איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות, 8 ימים

בעקבות ההסכמים שנחתמו בחודש ספטמבר 2020, מתאפשר לראשונה לישראלים לחוות את אחת התמורות האנושיות הגדולות בזמננו – טיולים מאורגנים לאיחוד האמירויות (טיול מאורגן לדובאי, טיול לאמירות שרג'ה,אמירות פוג'יירה וטיולים לאבו דאבי) . זהו טיול למקום שהתרחש בו הבל
לפרטים נוספים על הטיול לחצו כאן

טיול לאיחוד האמירויות מתאים גם לשומרי מסורת, 5 ימים

בגלל המדריכים! המתמחים באדריכלות וארכיטקטורה של ערים יחד עם ההיסטוריה המרתקת והקרובה של עמי חצי האי ערב בגלל הגילוי של יעד התיירות חדש המרתק את הקהל הישראלי בגלל המסלול המשלב את ערי ה"חלל" העתידניות שקמו מחולות המדבר עם האותנטיקה והמסורות של תושבי
לפרטים נוספים על הטיול לחצו כאן
שלח
טיולים לאיחוד האמירויות
אנו מזמינים אתכם לגלות את פלאי הבנייה והארכיטקטורה המודרניים עם טיול מאורגן לאיחוד האמירויות. האמירויות הן הישג מרשים ביותר של פיתוח עירוני: מחולות המדבר צמחו ערים עתידניות המציעות שלל הזדמנויות עסקיות לצד אתרי תיירות אטרקטיביים, המושכים אליהם אנשים מרחבי העולם. באיחוד האמירויות לא מעגלים פינות -  המדינות העשירות השקיעו בארכיטקטורה מרשימה במיוחד ושוברת שיאים. בשטחי האמירויות תמצאו את המגדל הגבוה ביותר בעולם, האי המלאכותי הגדול בעולם, פארק השעשועים המקורה הגדול בעולם, המזרקה הגבוהה ביותר ועוד. לצד זאת, תוכלו למצוא את הטבע המדברי והתרבות המסורתית שהשתמרה לאורך השנים, ובאה לידי ביטוי בכפרים העתיקים והיפים והשווקים הסואנים. 

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות מאפשר לכם ליהנות מהאטרקציות השונות ומהאווירה הייחודית השוררת בארבע האמירויות: דובאי, אבו דאבי, שארג'ה ופוג'יירה.
  
באבו דאבי, בירת איחוד האמירויות, תמצאו אטרקציות מגוונות ליחידים, לזוגות ולמשפחות, למשל: ארמון הנשיאות קסר אל ווטאן, הארמון ומלון הפאר אמיראטס, מסגד שייח' זאיד, מרכז הבילוי קלימב אבו דאבי, מוזיאון הלובר, פארק פרארי, פארקי מים, האקווריום הלאומי של אבו דאבי, שמורת המנגרובים, פארק האחים וורנר ועוד. המעוניינים בכך, יוכלו לחזות באבו דאבי כולה ממרום מגדלי ג'ומיירה המרהיבים.

אם תחליטו "לקפוץ" לביקור בדובאי, תוכלו ליהנות משילוב בין מודרנה למסורת. בין האטרקציות השונות תמצאו פארקי מים, גורדי שחקים, מוזיאונים, שווקים, גנים ופעילויות אקסטרים. 

אמירות שארג'ה, שהיא נסיכות קטנה, שמרה על צביונה ההיסטורי. העיצוב והבנייה המעודנים וכן הגלריות והמוזיאונים הופכים את הביקור בשארג'ה לחוויה בלתי נשכחת. 

ביקור בפוג'יירה נחשב אף הוא לחוויה ייחודית, במסגרתה תוכלו ליהנות מחופים מרהיבים ונקיים, לצאת לשחייה, לדוג דגים, לשוט למפרץ עמאן ולבקר במפרץ אל בידיה ובמפרץ אל ראבי. 

טיול מאורגן לאיחוד האמירויות הוא הדרך הטובה ביותר לחוות את כל הצדדים המסקרנים של ערים אלו, בין אם אתם בוחרים בטיול רגלי ועירוני או טיול ג'יפים בנהיגה עצמית.