"משהו קצר וטוב"

טיולים קצרים איילה גיאוגרפית

טיולי "משהו קצר וטוב"

קפיצה קטנה לחו"ל עם מיטב מדריכי איילה גיאוגרפית
אגן הים התיכון מציע לנו טעימה של מקומות וזמנים אחרים במרחק קצר מכאן, מסירטאקי עד פלאמנקו, מוורמוט עד פסטיס, מקיאנטי עד בורגונדי ומסופלאקי עד סטרוגנוף. עושר של ניחוחות, צבעים וטעמים מיוחדים, ממתין במרחק נגיעה ומאפשר לנו להתאוורר ולקחת אתנחתא קצרה. אנחנו באיילה יצרנו עבורכם סדרה מוגבלת של חוויות ים תיכוניות מותאמות למי שמבקש לצאת ולחוש את השלווה והרוגע המאפיינים את תושבי הארצות לחופו של הים שלנו. אנו שמחים וגאים להציע חוויה מסוג חדש של טיולי איכות קצרים וממוקדים, כולם במרחק טיסה ישירה מכאן, בהם נלון במלון אחד או שניים במהלך הטיול, כך שתוכלו להתרווח ולהרגיש בנוח. המדריכים המעולים שלנו מחכים לכם עם מסלולים מיוחדים המשלבים את ההיסטוריה, האומנות, הטבע, התרבות והמגוון האנושי המרתק של ארצות אלה.

"משהו קצר וטוב", מרוכז כמו חומץ בלסמי, מזוקק כמו אוזו ועמוק כמו יין הבורדו, זהו התענוג הצפוי לכל מי שיצטרף אלינו.

כל הטיולים בדרגת קושי קלה ומתאימים לכל עונות השנה.

 

מיתולוגיה, קלסיקה וטברנה- 5 ימים סביב סלוניקי

טיול מאורגן ליוון
הטיול תוכנן על ידי איילה גיאוגרפית במטרה ליצר חוויה מלאה עשירה ומגוונת, המאפשרת להכיר את סלוניקי והסביבה בצורה מייטבית. במהלך הטיול נשהה ב- 2 מלונות בלבד, אחד במרכז סלוניקי והשני במטאורה, מלון כפרי -משפחתי.
לפרטים נוספים על הטיול

ערש הרנסאנס, כרמים ואומנות – 5 ימים מלאים בפירנצה וחבל טוסקנה

טיול מאורגן לאיטליה
הטיול תוכנן על ידי המומחים של איילה גיאוגרפית כדי ליצור חוויה מלאה ויוצאת דופן הכוללת ביקורים במיטב המוזיאונים ואתרי המורשת, אשר יחד עם סיורי טבע וטעימות יין יוצרים חוויה חד פעמית ובלתי נשכחת.
לפרטים נוספים על הטיול

קולומבוס, דאלי וגאודי – 5 ימים מלאים בברצלונה וקטלוניה

טיול מאורגן לספרד
הטיול מפגיש אותנו עם אוצרות תרבויות העבר, אבל גם עם התרבות הקטלונית התוססת העכשווית, והמפגש של העולמות השונים יוצר חוויה ייחודית ושונה. נבקר בקתדרלות גותיות עתיקות, אך לא נוותר על סיור בשווקי הרחוב ובגלריות האומנות המודרנית הממלאות את סמטאות העיר
לפרטים נוספים על הטיול

קולינריה, ערים עתיקות וניחוח לבנדר – 6 ימים בחבל פרובנס

טיול מאורגן לפרובנס
הטיול תוכנן על ידי המומחים של איילה גיאוגרפית ומתמקד בחבל ארץ מרתק וייחודי, ומעניק לו את תשומת הלב הראויה לו. נלמד להכיר לעומק את תושבי הארץ, את תרבותם ומנהגיהם וכמובן את המאכלים האופיינים.
לפרטים נוספים על הטיול

תגליות, טירות ושירת הגעגועים – 5 ימים בליסבון ובחוף האטלנטי

טיול מאורגן לפורטוגל
יצרנו טיול בו נבקר בכל האטרקציות העיקריות של ליסבון, ונעמיק את היכרותנו עם עיירות החוף האטלנטי. הטיול כולל ביקורים וכניסות לכל האתרים העיקריים של ליסבון בתכנית עשירה מבוקר ועד ערב.
לפרטים נוספים על הטיול

אזרביג'אן- פטרוגליפים, מגדלי להבה וזהב שחור, 5 ימים

טיול מאורגן לאזרביג'
הטיול תוכנן על ידי איילה גיאוגרפית באופן כזה שהוא מקיף את כל אתריה המרכזים של העיר ומאפשר להכיר את ההיסטוריה, התרבות, הקולינריה ותושבי העיר.
לפרטים נוספים על הטיול
שלח