טיולים מאורגנים לדלהי

טיולים מאורגנים לדלהי, הודו

הצג רשימת יעדים לבחירה

טיולים מאורגנים לדלהי

שלח
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים

טיולי איילה גיאוגרפית להודו

רואים עולם

טיול מאורגן למזרח הודו

טיול מאורגן למזרח הודו שמשלב בין המישורים ההינדואיסטיים של מדינת אוריסה היפייפיה והראשונית, לבין מדינת סיקים הבודהיסטית שבהרי ההימלאיה והרחק ממסלולי התיירים.
לפרטים נוספים על הטיול

טיול מאורגן לדרום הודו, מסע להודו האמיתית

דרום הודו שונה מאוד מכל חלקיה האחרים של הודו, האוכלוסייה משכילה יותר, המרחבים העירוניים והכפריים נקיים יותר והעוני מועט יותר וזהו אחד האזורים המסורתיים ביותר בהודו כולה. טיול עם איילה גיאוגרפית בדרום הודו מאפשר התנסות רוחנית ואנתרופולוגית רבת עוצמה המפעילה את כל החושים
לפרטים נוספים על הטיול

טיול מאורגן להודו חוצה הימלאיה ברכבי שטח

בטיול המאורגן להודו וההימליה נחצה מישורים, נטפס הרים, נביט ביערות עד מחטניים, ונבקר בכפרים שהזמן עצר בהם מלכת. נבקר במקדשים הינדיים ומנזרים בודהיסטיים עתיקים והאותנטיים. נחצה מעברי הרים מהגבוהים ביותר בעולם, ונשתכשך במעיינות חמים המסירים חטאים. כל זאת תוך שאנו עוברים מעל נהרות גועשים עצומי מימדים, מביטים בנופים עוצרי נשימה, ומשוטטים באזור הרמה הטיבטית המדברית מצדה ההודי.
לפרטים נוספים על הטיול

טיול מאורגן להודו הקלאסית, מסע בנתיבי המהרג'ות

בטיול זה נבקר באחד המקומות היפים בעולם - הטאג' מאהל, נשוטט בארמונות המהרג'ה המרשימים ובשווקים הרוגשים ברג'סטאן, נבחן את המקדשים הארוטיים שבקג'ורהו הקדומה, נהלך עם עולי הרגל על גדות הגנגס הקדוש, נבקר באשרמים ההינדים של רישיקש השלווה ולא נפסח על מקדש הזהב באמריצאר, המשתקף באור יקרות בברכת הנקטר.
לפרטים נוספים על הטיול

ברגע האחרון טיול מאורגן לדלהי

משתלם להיות ספונטניים

מחפשים טיולים מאורגנים לדלהי?

אתם יכולים להפסיק לחפש!
 
לסוכנים של איילה יש דילים מיוחדים לדלהי כולל דילים של הרגע האחרון
רק השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם מיד עם כמה הצעות
שלח