טיול ג'יפים באיסלנד

טיול ג'יפים באיסלנד
שלח

טיול ג'יפים באיסלנד – הדרך להרפתקה אחרת

טיול הרפתקני – הדרך ליהנות באמת מחופשת חו"ל שונה
 
מחפשים הרפתקה בארץ זרה? נופש בארץ יפהפייה? איסלנד הנחשבת מדינת אי בצפון האוקיינוס האטלנטי גובלת בנורבגיה, סקוטלנד וגרינלנד, וכיוון שיש בה פראיות ואש לעומת קרח (על שם הכינוי שזכתה לו) היא מלאת קוטביות וניגודיות 
מפתיעה. אז אם חשבתם לבקר באיסלנד, דעו שיש לכם אפשרות לטיול ג'יפים הרפתקני במיוחד. 
טיול ג'יפים באיסלנד הוא לא עוד טיול בנאלי, יש בו אדרלנין אחר, אנרגיה בועטת יותר מבפנים, דריכות ומתח לקראת הבאות, סערות וחוויות. כשאתם בוחרים טיול ג'יפים, אתם למעשה יוצאים בהכרזה שהגעתם כדי ליהנות מהדקה הראשונה עד הדקה האחרונה. יש בטיול כזה רוח טובה, רוח שונה, רוח ספורטיבית של אנשים שרוצים לחיות את השטח גם בארץ זרה.
 
למי מתאים טיול ג'יפים? למי לא?
 
ברמת הכלל אפשר לומר לכולם, אבל כשיורדים לפרטי פרטים מבינים כי טיול ג'יפים באיסלנד הוא טיול רק למי שבוער בו מבפנים לטייל בין ההרים, להתפרע ולשקוט בין שבילים שונים. הוא מתאים למי שמחפש לנוע ממקום למקום ולראות נופים מרהיבים, להיטמע בתוכם ולזוז שוב ושוב. מי שאוהב להתרגש ולרגש, מי שאוהב את הדרכים, מי שאוהב להרגיש את החיים – הם אלה שישמחו לטיול ג'יפים ייחודי ומהנה, אבל מי שפחות מחפש את התנועה, מוטב לו להימצא במקום קבוע על פני הקרקע. 
 
מוכנים לנסיעה? זה הזמן להתניע את הג'יפ לנסיעה
 
הדרך להרפתקה מתחילה כשהג'יפ מוכן לנסיעה. אפשר לצאת לטיול ג'יפים עם מדריך, אפשר באופן עצמאי. יש דרגות קושי של מסלולים, וחשוב להתאים את המסלול המתאים לנופשים.
הטיול מתארגן בקבוצה או כפרטים. יש משהו כובש בטיול ג'יפים משותף שבו כל קבוצה נעה בג'יפ אחר ומתרגלת במלוא העוצמה את הדרכים באיסלנד השונה. 
אין ספק שכיף להתרגש בטיול בחו"ל הנחשב מקום זר ובעל תרבות אחרת כשאתם נוהגים בג'יפ שלוקח אתכם ממקום למקום כשהרוח מבדרת את השיער, כשהידיים בתנועת היכון, כשהלב קופץ קדימה, כשאתם מחכים לרגע המתאים וכובשים את חלקי איסלנד על כל מרחביה.